Любе Авто. Подушки безпеки (AirBag). Компетентний ремонт та відновлення
19/02/2021
Сервіс Любе Авто
Любе Авто. Подушки безпеки (AirBag). Компетентний ремонт та відновлення

Нас щодня запитують про заміну та реставрацію подушок безпеки сидінь у авто, які знаходяться на майданчику Любе Авто. Сьогодні ми вирішили розповісти про це детальніше. 

Так, більшість привезених авто й справді потребують серйозного відновлення після ДТП. І подушки безпеки - найчастіше пошкодження. Зазвичай ми проводимо комплексний ремонт: перепаковуємо airbag, замінюємо постріляні піропатрони, зашиваємо сидіння та реставруємо обшивку. Словом, робимо все, щоб салон виглядав, ніби новий.

Надаючи послугу відновлення, ми збираємо бічну подушку безпеки сидінь з нуля. Тобто всередині закладено абсолютно новий механізм, який налаштований на повторне спрацьовування.

Як відбувається відновлення подушок безпеки сидінь:

🔸Ми замінюємо відпрацьований механізм аірбега (піропатрон або газогенератор) на новий;
🔸Проводимо перепакування подушки, опираючися на технологічний регламент;
🔸Зшиваємо розірваний шов спеціальними нитками, щоб забезпечити безперешкодне повторне спрацьовування;
🔸Обшивка автокрісла реставрується або перетягується заново;
🔸Виконується скидання помилок і перепрошивка блоку управління SRS AIRBAG.

🤝Завдяки команді спеціалістів та багаторічному досвіду, виконання послуги виконується за лічені години. І так, ви можете звернутися за відновленням, якщо ви купували авто не в нас. Адже ми реагуємо на всі ваші запити та надаємо All-in-one сервіс для мультибрендових авто.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ HUMMER: ЩО ВІДОМО ПРО ОНОВЛЕННЯ ЛЕГЕНДАРНОГО АВТО
ЕЛЕКТРИЧНИЙ HUMMER: ЩО ВІДОМО ПРО ОНОВЛЕННЯ ЛЕГЕНДАРНОГО АВТО
Підсумовуємо все, що відомо про проєкт відродження легендарних позашляховиків з новою (і при цьому дуже екологічною) особливістю   Пройшло вже понад 10 років після зняття з виробництва останньої моделі Hummer - H3. І, здається, виробники позашлях
;