AirBag: швидкий ремонт та реставрація подушок безпеки у Львові
08/02/2022
Сервіс Любе Авто
AirBag: швидкий ремонт та реставрація подушок безпеки у Львові

AirBag – повітряна подушка безпеки (пасивна система безпеки автомобіля), яка спрацьовує при отриманні аварійного сигналу від блоку управління і повністю розкривається приблизно за 35 мілісекунд (0.03 сек.). При розкритті подушка вилітає на зустріч водієві (пасажиру) зі швидкістю понад 300 км/год і передчасний контакт із нею (при ігноруванні ременя безпеки) може призвести до сумних наслідків. При установці переднього пасажирського сидіння дитячого крісла, подушку безпеки необхідно відключити.

Якими бувають подушки безпеки 

Подушки бувають фронтальними та бічними. Також передні, можна віднести колінні подушки для захисту ніг водія і пасажира (під рульовою колонкою і під бардачком).

Бічні діляться: на подушки для захисту тулуба – вбудовуються в спинки сидінь, і для захисту голови (відоміші як шторки безпеки) – вбудовуються в бічні стійки кузова і розкриваються на всю довжину бічного скла

Загальна кількість подушок безпеки в салоні автомобіля може досягати 12.

Професійне відновлення подушок безпеки у Львові

Оскільки подушки безпеки – найчастіше пошкодження вживаних авто, команда Любе Авто ідеально спеціалізується на комплексному ремонті. Ми перепаковуємо airbag, замінюємо постріляні піропатрони, зашиваємо сидіння та реставруємо обшивку.