Наскільки вигідно купувати авто зі США/Китаю/Кореї?

Привезти авто з США/Китаю/Кореї доволі вигідно одразу з кількох причин:

— Прозора історія дозволяє перевірити авто з моменту підбору авто на аукціоні, що гарантуватиме безпечність покупки.

— Висока конкуренція на цих ринках, дозволяє придбати авто з вигодою до 30%, тому навіть з урахуванням доставки та витрат на ремонт - авто коштуватиме дешевше за аналогічне в Україні.

Чи правда, що можна купити тільки биті авто?

Ні, це не так. Часто на страхових аукціонах трапляються авто з мінімальними ушкодженнями, з пошкодженням водою або цілком справні транспортні засоби. Ми в ЛюбеАвто викуповуємо для наших клієнтів найкращі варіанти, в стані “run and drive”.

Як проводиться перевірка автомобіля перед покупкою?

Історія авто перевіряється на спеціальних ресурсах, таких як Carfax. Там можна дізнатись реальний пробіг авто, чи потрапляв автомобіль в ДТП і які в нього були ушкодження.

Чи можна відмовитись від авто?

Від авто можна відмовитись, сплативши штраф аукціону на якому було придбане авто. Зазвичай це відсоток від ставки, яка виграла на аукціоні. Тому варто зважити всі за та проти перед участю в аукціоні.

Які гарантії?

Ми надаємо гарантію щодо всіх послуг, від підбору до безпечного прибуття чи продажу авто, адже працюємо понад 8 років на ринку разом з професійними авто експертами. Також ми пропонуємо страхування автомобіля в дорозі. Мережа філій компанії ЛюбеАвто невпинно зростає, постійно нарощуючи обсяги доставлених авто, що є найкращою гарантією безпеки та якості обслуговування наших клієнтів.

Що таке послуга "під ключ"?

ЛюбеАвто перша компанія в Україні, що почала надавати своїм клієнтам послугу доставки “авто під ключ”. Вона включає повний спектр послуг з підбору, покупки, оплати вантажно-розвантажувальних процесів, адресної доставки, документального супроводу автомобілів.

Скільки часу забирає доставка авто в Україну?

Термін доставки авто в Україну складає приблизно 2-2,5 місяці. У випадку настання форс-мажорних обставин, він може збільшитись, однак ви завжди зможете відстежити своє авто на нашому сайті.

Чи можу я відстежувати процес доставки?

Так, звісно, ми створили окрему сторінку, де у зручному форматі доступна інформація по вашому авто. Достатньо ввести ввести vin-код та побачити актуальну інформацію про автомобіль: час завантаження, місце перебування, динаміку пересування, орієнтовну дату доставки та актуальні фото з портів.

Що робити, коли машина прибула до України?

Очікуйте дзвінка від вашого менеджера та подальшу інформацію про розмитнення та оформлення авто. За законом, у вас є 10 днів від моменту як авто перетнуло кордон України на встановлення авто на облік. Однак, не завжди авто, що прибуло з-за кордону, зможе пройти експертизу через свій технічний стан. Тому, в першу чергу, після розмитнення, авто скеровується на ремонт.

Скільки коштує розмитнення авто в Україні та як довго воно проводиться?

Вартість розмитнення авто залежить від року випуску авто, типу двигуна, його об’єму та самої вартості транспортного засобу. На нашому сайті ви зможете розрахувати вартість розмитнення за допомогою зручного калькулятора.

З чого складається вартість купленого автомобіля в Америці?

Вартість купленого авто складається з: вартості авто, аукціонного збору, доставки зі США, вартості вигрузки в порту, доставки з порту, документального супроводу, розмитнення та комісії за послуги компанії.

З чого складається ціна автомобіля з Європи?

Ціна автомобіля формується з вартості авто, доставки з місця знаходження, документального супроводу, розмитнення та комісії за послуги компанії.

У чому переваги придбання машини з Європи?

Окрім очевидної переваги - вартості, авто з Європи варто придбати через його технічний стан, який зазвичай кращий ніж у авто в Україні. Це пов’язано з кращим станом доріг та вимогами європейського законодавства до експлуатації транспортних засобів.

Як можна перевірити машину перед покупкою?

Найкращий варіант перевірки - це поєднання відкритих та платних джерел. У кожній європейській країні є відкриті реєстри, в яких можна дізнатись інформацію про авто за VIN-кодом або держ номером. Якщо цих даних недостатньо, можна скористатись платними сервісами, з допомогою яких можна дізнатись про обслуговування на офіційних сервісах та зафіксовані показники одометра.

У Вас є авто з Європи?

Так, у нас є авто з Європи в наявності, а також ми можемо підібрати для вас найкращий варіант, з урахуванням всіх ваших побажань, та доставити його “під ключ” з Європи чи інших країн.

Чи можна довіряти пробігу машин із Європи?

Зазвичай так, однак доволі часто трапляються випадки, коли продавці скручують пробіг, щоб якомога вигідніше продати свій автомобіль. Тому наші фахівці обов’язково перевіряють цю інформацію по транспортному засобу, який ви плануєте придбати в Європі.

Як відбувається оплата?

Оплата відбувається в 3 етапи:

— Аванс перед аукціоном. Клієнт сплачує 10% від вартості автомобіля перед торгами, після виграшу авто ці кошти входять в суму вартості лоту (вартість автомобіля).

— Аукціонний збір.

— 50% вартості транспортування.

Остання оплата відбувається по прибутті авто на майданчик, після огляду авто і кінцевого підрахунку витрат на транспортування.