About
ANDRIY DULYK
Founder “LUBE AVTO”
Сьогодні не віриться, що історія розбудови Любе Авто почалася у 2016 році зі звичайного СТО, а команда Любе – налічувала лише двох осіб
Вже за рік, на базі СТО Любе Авто, вибудувався найбільший салон мультибрендових авто з Америки. В цей час ми почали займатися логістикою, а з 2018 року – брокерськими послугами. Згодом команда Любе презентували високотехнологічний детейлінг та сертифікаційний центри, які досі не мають аналогів в Україні.
lube-auto
Основний наш прорив, який забезпечив компанії повну автономність, трапився у 2020 році.
Саме тоді ми запустили власний Shipping та стали першою українською компанією, яка доставляє авто «під ключ» й покриває повний спектр послуг з підбору, вантажно-розвантажувальних процесів, адресної доставки, документального супроводу та ремонту автомобілів. Ми налагодили комунікацію з Європою, США, Канадою та Кореєю ) та подбали, щоб наші клієнти отримували авто будь-якого бренду з гарантією найнижчої ціни та найкоротших термінів.
2021 рік. Ми презентуємо найбільший автомайданчик західної України.
Тут зібрано понад 800 розмитнених мультибрендових авто, готових до експлуатації
canada
lube-auto
Масштаби Любе Авто – це серйозна відповідальність перед клієнтами і партнерами, мотивація постійно підтримувати позиції лідера та стимул до руху.

Наша корпорація – це 17 офісів по всій Україні американська фірма - Авто USA та експедиційна компанія Люба Експедиція. Команда Любе Авто налічує 250 працівників. В нашому розпорядженні 30 автовозів.

Ми - офіційний партнер Авто Ріа та престижних європейських аукціонів, зокрема BCA та Avto-1.

При цьому ми досі орієнтуємося на кожного з вас: дилерів, мережі СТО, водіїв та перевізників. Ми доставляємо як авто, так і спецтехніку. В нас можна замовити деталь, а можна – провести хімчистку. З нами безпечно купувати авто та зручно їх тестувати. Любе Авто – це безперебійний механізм, який вже виконав всю роботу за вас. І саме тому ви завжди повертатиметеся за нашим сервісом.

Любе Авто - пригон авто з США, Канади, Європи та Кореї “під ключ”

lube-auto lube-auto lube-auto