Тип двигуна
Вік - 1
см3
Валюта
Акцизний збір(EUR):
Податок:

Ціна розмитнення($):
Оплата в пенсійний фонд за першу реєстрацію(грн):

У нас на сайті Ви можете прорахувати суму розмитнення автомобіля з допомогою нашого калькулятора. Якщо Вас цікавить автомобіль з США чи Канади – ми готові привести його для Вас. Наша компанія займається комплексним продажем автомобіля, відповідно ми підберемо, привеземо, розмитнемо та зремонтуємо Ваш автомобіль. Звертайтесь за телефоном: (067) 644-32-79

 

Доставка в Україну

“ЛюбеАвто” пропонує повний спектр послуг по доставці транспортних засобів в Україну:

 

– Доставка ТЗ в порт (США);
– Оформлення документів для перевезення (США);
– Завантаження контейнера (США);
– Доставка в порт Клайпеда (Литва);
– Розвантаження контейнера (Литва);
– Акт дефектації Євросоюзу (Литва);
– Новий invoice (Литва);
– Транспортування автовозом у Львів (Україна);
– Страхування авто.

Автомобиль Калькулятор розмитнення
Як ми працюємо ?
  • КРОК 1. Потенційний клієнт залишає заявку у нас на сайті або телефонує щоб отримати інформацію по авто яке він хоче придбати. Наші спеціалісти шукають авто на аукціонах в США та перевіряють його по відповідних базах. Наступним кроком є прорахунок приблизної вартості автомобіля, враховуючи всі витрати: вартість авто в США, збір аукціону, комісію за переказ коштів в США, вартість транспортування в Україну та по Україні, вартість розмитнення, сертифікації, ремонту, запчастин тощо. Всі ці розрахунки зможуть зробити для Вас наші менеджери.
  • КРОК 2. Підписання договору, у якому буде вказана інформація про обране авто. Наша компанія несе відповідальність за Ваше авто. Гарантування вчасної та безпечної доставки буде описано в договорі компанії ЛюбеАвто. Протягом всього періоду доставки Ви можете перевіряти вантаж у нас на сайті на сторінці «ВІДСТЕЖЕННЯ».
  • КРОК 3. Компанія "ЛюбеАвто" зобов’язується забрати придбане авто з майданчиків аукціонів і доставити в найближчий порт США з подальшою відправкою в Клайпеду. З Литви авто транспортується в Україну нашими перевізниками. За Вашим бажанням, ми розмитнюємо Ваш автомобіль. В процесі доставки авто відділ запчастин надасть консультацію і підбере запчастини з Європи, США, України. Отже, Ваше авто в Україні, що далі? Маєте можливість його забрати або ж спеціалісти СТО відремонтують його за сучасними технологіями на першокласному обладнанні. Надамо послуги по сертифікації і постановці на облік.
Автомобиль Калькулятор розмитнення

Останні доставлені автомобілі