Як уникнути викрадення автівки?

Ваш автомобіль є цінною та дорогою інвестицією, тому важливо знати, як уникнути викрадення вашого автомобіля і убезпечити його.

5 правил, які допоможуть захистити автомобіль від викрадення

Зверніть увагу на кілька порад щодо безпеки вашого автомобіля:

 

1. Найперше й найочевидніше правило, але яким водії чомусь часто нехтують: ніколи не залишайте ключі в замку запалювання. Завжди закривайте машину, навіть якщо залишаєте її ненадовго.

 

2. Встановіть професійну автомобільну сигналізацію, яка негайно повідомить вам про те, що у ваш автомобіль намагаються проникнути викрадачі. Гучний автомобільна сигналізація дуже швидко злякає злодія, а деякі сигналізації можуть навіть самостійно викликати поліцію.

 

3. Обирайте безпечні місця для паркування. Це можуть бути добре освітленні території та платні парковки, де за авто знаходяться під наглядом. Переконайтеся, що охорона відповідально відноситься до своїх обов’язків.

 

4. Уникайте неофіційних сервісів: якщо ж ви, все ж таки, співпрацюєте з такими, то рекомендуємо перевести сигналізацію на сервісний режим. Іноді працюючі спільно зі злочинцями механіки і електрики можуть підготувати  авто до викрадення – знайти блокування і відключити виконавчі механізми і реле.

 

5. Не залишайте цінні речі, такі як ноутбуки, документи, сумки, гаманці або телефони на видному місці. Це додасть стимулу для злодія, щоб викрасти ваш автомобіль, тому краще завжди забирайте їх із собою.

 

Якщо ви вже стали свідком того, як зловмисники намагаються викрасти ваш автомобіль, не намагайтеся зупинити його власноруч! Це може бути небезпечно. Відразу телефонуйте в поліцію.