Як пригнати авто із США

Придбання автомобіля – відповідальний крок. На чаші вагів одвічне питання: купити нову машину або вкласти кошти в ТЗ з пробігом. Ключову роль в питанні купівлі б/в транспорту зіграв український уряд, який прийняв поправки в митне законодавство і знизив розміри акцизу для авто з доставкою з США.

На злобу дня: чим американські машини краще європейських

Сучасний ринок транспорту з пробігом насичений машинами з Європи. Основним постачальником авто в Україні є Німеччина. Посперечатися з якістю і комфортом німецьких «конячок» можуть хіба що моделі від американських виробників. Серед факторів, які говорять на користь купівлі авто із США, виділяють:

 1. Комплектація. ТЗ з Америки відрізняються якістю збірки і опціональністю.
 2. Машини зі Штатів мають краще технічний стан, ніж авто з Німеччини та інших країн ЄС. Регулярність технічних оглядів і своєчасність заміни витратних матеріалів – фішка, яка піднімає на щабель американські ТЗ над європейськими авто.
 3. Пробіг транспорту Штатів відповідає показникам, заявленим у письмовій формі. На європейському ринку б/в автомобілів про реальний кілометраж можна тільки здогадуватися.
 4. Чесність продавця, обумовлена вимогами законодавства США. В описі лота обов’язково відображаються несправності і проблеми, а також наводиться повна інформація про власників.

Найголовнішим плюсом на користь придбання машин за океаном є низька ціна і повна прозорість угоди, яка проводиться за затвердженою формою. Серед мінусів, про які варто згадати, виділяють спосіб доставки. ТЗ переважно йдуть по морю, і тому швидкість отримання купівлі різниться з пригоном сухопутними маршрутами. Протяжність шляху і віддаленість місцезнаходження авто від порту впливають на підсумкову вартість угоди.

Автомобиль Як пригнати авто із США

Про головне: у скільки обійдеться авто з США

Навіть з урахуванням величини витрат на перегін американські автомобілі з пробігом коштують дешевше аналогів, що реалізуються на українських ринках. На багатьох сайтах компаній-дилерів розрахувати приблизну вартість машини з доставкою, можна за допомогою спеціального калькулятора. На підсумкову суму пригону впливають такі фактори, як:

 • початкова ціна;
 • рік випуску;
 • об’єм двигуна.

Послуги перевізника, комісія аукціону, а також доставка автомобіля сухопутним маршрутом і морем з порту в порт обійдуться в сукупності від 1800 до 3200$. Додаткові витрати, які несе покупець уживаного автомобіля з США є збори і податки (1500-3000$), що сплачуються з метою розмитнення авто і узаконення його за нормами українського законодавства.

Про співпрацю з Lubeavto

Вибір кращого аукціону, пошук лота, визначення реального пробігу апарату, перевірка комплектації, відстеження поставки, збори, розмитнення, оплата ПДВ – всі ці процедури мають пройти всі покупці. З метою мінімізації ризиків, пригон авто з США краще довірити перевіреним постачальникам, що здійснють закупівлі американських «конячок» з пробігом і їх відправку в Україну з деякою регулярністю. Компанія Lubeavto візьме на себе всі процедури, пов’язані з поставкою авто зі США. Фахівці центру не тільки допоможуть створити заявку за належною формою на участь в аукціоні, але і підберуть автомобіль, в якому клієнт буде їздити з комфортом. У перелік послуг компанії Lubeavto входять:

 • моніторинг первинного і вторинного ринку,
 • підбір потрібної моделі,
 • оформлення заявки на участь в аукціоні,
 • вибір лота,
 • перевезення транспорту,

а також оформлення документів з доставки придбаного автомобіля в Одесу і постановка ТЗ на український облік. Наші фахівці також допомагають клієнтам правильно сплатити всі збори та податки (у т. ч. у ПФ і ПДВ). Ми гарантуємо максимальну швидкість оформлення документів і перегін автомобіля до порту Одеса. З нами ви маєте можливість мінімізувати ризики і купити машину своєї мрії з реальним пробігом і повною комплектацією в найкоротші терміни. Дізнатися попередню вартість розмитнення клієнти Lubeavto можуть за допомогою калькулятора.