Як підготувати авто до зими?

Зараз саме час подбати про підготовку свого автомобіля до зими. Дізнайтеся, як це зробити правильно.

П'ять основних порад, як підготувати автомобіль до зими

Автоексперти радять:

 

1. Автошини. Найважливіший і очевидний момент – поміняти літні шини на зимові. Варто звернути увагу на висоту протекторів зимових шин. Вона не повинна бути менше 4 мм. Інакше їздити снігом буде важко. Крім того, взимку варто змінити стиль водіння: дотримуватися дистанції, не перевищувати швидкість, уникати різкого гальмування та плавно входити в повороти.

 

2. Акумулятор і колодки. Необхідно перевірити рівень заряду акумулятора і зарядити, або замінити зношений, якщо потрібно. А колодки варто змінити, навіть якщо вони не остаточно зношені. Також варто ретельно оглянути стан гальмівних циліндрів. Якщо на їх поверхні є гальмівна рідина, то манжети зношені, значить, вони також вимагають заміни.

 

3. Склоочисники. Восени також необхідно перевірити стан склоочисників та придбати незамерзаючу рідину для склоомивача (з температурою замерзання не вище – 30 °C). Інакше ви ризикуєте втратити хорошу видимість і оглядовість вже після першої відлиги. Не зайвим буде і заміна щіток на нові. Перевірити двірники краще перед настанням серйозних заморозків.

 

4. Захист кузова та мийка. Перед зимою обов’язково слід помити автомобіль і обробити кузов антикорозійним захистом. Це забезпечить довговічність авто і товарний вигляд надалі. Від різких перепадів температур можуть виникати мікротріщини, які згодом негативно позначаються на лакофарбовому покритті. Крім того, у зимовий період дороги посипають агресивними сумішами.

 

5. Обов’язково покладіть у багажник: дроти для «прикурювання», буксирувальний трос, лопату, щітку, молоток, сокирку, домкрат і каністру зимового омивача.