Як перевірити історію авто з США?

Придбання автомобіля – це не тільки радісна і бажана подія, але і витрати. І саме тому безпека угоди – головна вимога, яку переслідує кожен потенційний власник. Історія вживаного транспорту з США – важливий момент, на який слід звернути увагу при купівлі БВ машини.

Наскільки важлива перевірка

Довіряй – але перевіряй! Цей девіз як не можна актуальний у разі виникнення бажання купити машину за океаном. І навіть той факт, що законодавством США передбачено жорсткий контроль даних на торгових майданчиках і регулярні перевірки ТЗ, виставлених на продаж, встежити за всіма лотами і гарантувати достовірність відомостей на приватних сайтах служби безпеки держави не можуть. Перш ніж укласти угоду з дилером про придбання уживаного автомобіля з Штатів, потрібно провести доскональну перевірку. Зважаючи на те, що будь-яка операція на аукціонах відбувається практично наосліп, а Америка – велика держава, яка «славиться» великим числом шахраїв, повенями, пожежами і ураганами, то перед покупкою важливо з’ясувати достовірність фактів про лот. Щоб уникнути інцидентів слід провести перевірку достовірності інформації, наданої продавцем, будь-яким зручним способом.

Автомобиль Як перевірити історію авто з США?

Як дізнатися історію за VIN-кодом

VIN-код – це унікальний ідентифікаційний номер транспортного засобу, за яким можна отримати всю потрібну інформацію про ТЗ. Знаючи цей унікальний код, можна з легкістю з’ясувати такі факти, як участь в аварії зі смертельним наслідком або знаходження транспортного засобу в розшуку. У реєстрі можна також дізнатися про те, чи не є БВ авто «потопельником», а також інші факти про машини, які навмисно або випадково може приховати продавець. Отримати потрібні дані можна на кількох інформаційних ресурсах, які повністю або частково підпорядковуються міністерству юстиції США:

 • AutoCheck;
 • VinAudit;
 • NICB.

Важливо знати про те, що інформація щодо транспортного засобу можна отримати тільки після сплати внеску. Його величина коливається в діапазоні від 30 до 50$. Понесені витрати є своєрідною гарантією покупки авто з чистою історією і своєрідною страховкою від придбання машини, яка знаходиться поза законом.

VinAudit

Біржа VinAudit об’єднує відомості приватних та державних реєстрів і може надати покупцеві наступні реєстраційні дані машини:

 • участь в аваріях та інші інциденти;
 • страхові випадки (утоплення, займання і т. п.);
 • технічну інформацію;
 • кількість попередніх власників;
 • пробіг автомобіля.

Принциповою відмінністю цієї бази є можливість дізнатися ринкову вартість ТЗ цієї марки і зіставити запити продавця з реальною ситуацією. Для отримання всіх характеристик машини потрібно знати VIN-код та реєстраційний номер.

АutoСheck

На сайті АutoСheck можна отримати доступ до баз, що зберігають дані, зазначені у свідоцтві про реєстрацію ТЗ (рік випуску, модель), а також про:

 • кількість попередніх власників;
 • число аварій та їх результат;
 • реальний пробіг ТЗ.

На сайті можна отримати інформацію про статус машини і про перебування транспортного засобу в розшуку служб міністерства юстиції США. Для отримання інформації достатньо знати лише ідентифікаційний номер авто.

NICB

Цей сайт є найбільшим інформаційним ресурсом, який зберігає відомості про автомобілі, зареєстровані у всіх штатах американської держави. Основною інформацією, яку запитують на цьому сайті потенційні покупці, перевіряючи чесність продавців, є:

 • технічні характеристики авто;
 • факти про участь в ДТП або стихійних лихах.

Найбільш важливою інформацією, яку не можна отримати на інших сайтах забезпечують безпечну покупку уживаного транспорту із США, стосуються достовірності зазначеного VIN-коду. Для отримання доступу до реєстрів потрібно вказати реєстраційний номер машини і знати її поточний VIN-код.

Кращий спосіб безкоштовної перевірки

Найбільш простим способом з’ясувати історію старого ТЗ, можна вважати проведення операції через юридичну особу, основним видом діяльності якої є пригон автомобілів із США. Дилери, які працюють в таких службах, мають розширений доступ до інформації і можуть провести перевірку даних, що надаються продавцями старих машин, в мінімально короткі терміни. Довіряючи підбір потрібного авто професіоналам, покупець має уникнути багатьох проблем. Фахівці будуть супроводжувати угоду до моменту юридичної реєстрації і стануть найкращою страховкою від непередбачених ситуацій.