Типи пошкоджень машин на аукціонах США і їх докладний опис

Сучасний насичений світ вимагає активної участі кожного українця. Пересуватися з комфортом можна тільки маючи свій особистий транспорт. Компанія ЛюбеАвто спеціалізується на підборі необхідних машин на аукціонах в США і доставці автомобілів на територію України. В Америці можна вибрати будь-яку машину в хорошому стані, так і з різними несправностями. Розглянемо детальніше кожен варіант.

Автомобиль Типи пошкоджень машин на аукціонах США і їх докладний опис

Пошкоджена передня частина

Передня частина автомобіля часто пошкоджена через наїзд на якусь перешкоду або в результаті ДТП з іншою машиною. Тут можуть виникнути проблеми не тільки з виглядом авто, але і навісним устаткуванням і оптикою. Пошкоджуються лонжерони та мотор, а тому важливо перевіряти всі можливі ризики.

Пошкоджена задня частина

При такому пошкодженні страждає кузов і йдеться про косметичні недоліки. Такий тип не вимагає ґрунтовного ремонту і сильних грошових вкладень. Сам же ремонт простий і виконується в будь-якому СТО.

Сторона

Такий тип проблеми виникає при ДТП в насиченому транспортному потоці. Потрібна заміна навісного обладнання та рихтування машини. Подібні роботи виконуються станціями техобслуговування з повною заміною деталей.

Пошкодження скрізь

Даний тип пошкоджень також вимагає кузовного та косметичного ремонту. Комплексний підхід до проблеми дозволяє заощадити частину грошей на відновлення машини. А якщо довірити купівлю фахівцям з досвідом роботи в цій сфері, то це також допоможе вберегтися від додаткових витрат.

Під таким типом ремонту також можуть бути незначні вм’ятини на боках. А іноді й більш серйозний збиток, що вимагає заміни деталей.

Пошкодження погодними умовами

Такий тип пошкоджень в автомобілів BMW зі США та інших марок часто виникає через град. Тип Hail може означати, що машина пошкоджена незначно або мова йде про істотний збиток. Наприклад, биті вікна та інше. В середньому вартість відновлення не перевищує 300-600 доларів.

Пошкоджено дах, верх авто

Такий тип пошкоджень спричиняється предметами, які падають зверху або більше великогабаритним транспортом (тягачем і споріднених із ним). Візуально такі дефекти помітні мало, машину можна використовувати після доставки в незмінному вигляді. У тяжчих випадках може знадобитися заміна даху.

Природний знос

Normal Wear – такий тип пошкоджень присвоюється автомобілям, які мають великий пробіг. Тоді фахівці піднімають повну історію лота. Купувати такий транспорт рекомендується після численних перевірок в кілька етапів.

Вандалізм

Збиток наноситься машині третіми особами за відшкодування образ або вираження особистої неприязні. А тому він може бути витонченим і різноманітним. Проколоті шини, подряпини на капоті й удари – лише малий перелік того, що може бути з автомобілем.

Заміна VIN номера

Перероблення основного коду авто та інші маніпуляції зі стиранням роблять машину страховим випадком. Будьте готові отримати транспорт з перевареним кузовом, дефектами VIN. Можуть бути проблеми з оформленням на території України. А тому настійно рекомендується не звертати уваги на такі лоти.

Теж саме стосується лотів з повною заміною коду. Втрата документів і неможливість відновити історію – все це характерно для такої групи машин.

Потопельники

Машини, які перебували тривалий час у воді. Це можуть бути утоплені в озері або морі, машини, що потрапили під сильну зливу або опинилися у воді внаслідок потопу. Проблеми з електронікою, запах в салоні, повний вихід з ладу всіх систем – все це може бути в такому транспорті. Відновлення коштує чимало, але повністю виправдовує себе.

Автомобиль Типи пошкоджень машин на аукціонах США і їх докладний опис

Механічні пошкодження

Механічні пошкодження окремих вузлів і агрегатів. Це складні дефекти у вигляді, наприклад, пробитого радіатора та інших систем. Відновлення дороге.

Вм’ятини й подряпини

Часто перекупи виставляють автомобілі в цю категорію, попередньо відновивши машину після серйозного ДТП. А тому потрібно уважно вивчити історію обслуговування.