Ремонт авто з США. Автозапчастини на Американські машини

Ті, хто замислюються про придбання вживаного авто в США, нерідко також хвилюються з приводу, того, чи буде ремонт і обслуговування такого транспортного засобу вигідним, чи не буде проблем з підбором оригінальних запчастин. Насправді, знайти деталі для машини з Америки не складає труднощів, особливо для тих водіїв, які знають де і як шукати.

Підбір автозапчастин на авто з Америки

Як правило, в Америці купують старі автомобілі, а це свідчить про те, що вони можуть бути або після ДТП, або після тривалого використання на будь-яких підприємствах. Оцінку стану транспортного засобу можна провести і віддалено, однак після того, як машина опиниться у нового власника, її все одно чекає детальний огляд на СТО у фахівців із застосуванням спеціальних технологій. Не варто дивуватися, якщо виявиться, що транспортний засіб потребує заміни безлічі деталей. Автозапчастини можна замовити на різних професійних майданчиках, зокрема: Ebay Motors, Parts.com, Rockauto.com, Car-part.com, а також Dealerscostparts.com і т.п. На них можна підібрати різні деталі та комплектуючі для автомобіля:

  • бампера;
  • навісне обладнання двигуна;
  • фари;
  • запчастини для коробки передач;
  • капот.

Тут доступні компоненти як нові, так і б / в. Можна також відразу знайти всі необхідні засоби і інструменти від ремонту кузовних елементів, як крил, багажника, дверей до рідин для прочищення радіатора.

Автомобиль Ремонт авто з США. Автозапчастини на Американські машини

Розбирання авто з США під запчастини

Підшукати ідеальний варіант для своєї нової машини можна при розбиранні авто. Ця можливість дозволяє придбати оригінальні, що були у вжитку елементи за прийнятною ціною. Найбільш часто на розборках можна зустріти комплектуючі для Nissan, Kia, Toyota, Audi, BMW, Honda, Ford.

Оцінка ремонту та підбір запчастин віддалено

Як правило, перед купівлею споживачі переглядають безліч пропозицій на аукціонних сайтах. У тому випадку, якщо якась модель сподобалася, потрібно оцінити доцільність її купівлі. Природно, всіх водіїв цікавить технічний стан авто. Визначити стан чотириколісного по фото і відео пересічному водієві буде складно, якщо звичайно машина представлена ​​зовсім вже в побитому вигляді. Щоб провести оцінку ремонту коректно, необхідно звернутися до експертів, які як раз і спеціалізуються на прорахунку додаткових витрат після розмитнення. Професіонал зможе сказати, чи доведеться витрачати додаткові кошти на заміну, кузовних або агрегатних елементів, чистку салону або знадобляться малярно-рихтувальні роботи. Після даної процедури, знаючи VIN-код авто, який зазвичай представлений в профілі машини, що продається, можна оперативно підібрати всі потрібні для ремонту деталі. Відновлення транспортного засобу, придбаного на американському ринку, можливо, так як власнику доступні всі необхідні для його нового чотириколісного друга комплектуючі. Для того, щоб не відчути розчарування після купівлі, рекомендується здійснити незалежну оцінку машини в віддаленому форматі. Це дозволить визначити всі неявні і явні недоліки машини.