Потримані авто з США проти страхових і відновлених

Як свідчить досвід, купувати автомобіль в США найкраще через аукціони у страхових компаній, а не у перекупників. На це є причини, які зараз будуть розглянуті. Перш за все перед придбанням транспортного засобу потрібно перевірити дані заявленого продавця, а також упевнитися в наявності всіх  важливих документів, сертифікатів. Необхідно мати уявлення про те, хто саме продає товар – приватна особа або підприємство, так як робити це можуть і ті, і ті. Відмінним варіантом є співпраця зі страховою компанією, яка так би мовити і «списала» об’єкт, що продається. Цей варіант гарний тим, що такі фірми відпускають авто в тому вигляді, в якому воно насправді є, в той час як перекупники намагаються прикрасити картину шляхом неякісного ремонту. Машини перекупів мають досить непоганий на перший погляд вид, проте водій ризикує укласти угоду, в якій йому доведеться переплатити за неякісний ремонт, який після розмитнення доведеться виправляти, витрачаючи ще більше коштів. Перекупам не вигідно піклуватися про якісний ремонт транспортного засобу, адже їх головне завдання – це надати битому об’єкту, який був придбаний за копійки, товарний вигляд і скоріше позбутися його, отримавши значний прибуток при надбавці. Так, про звернення до професіоналів, для оснащення авто новими, оригінальними запчастинами не може йти мова. Найчастіше такі ділки навіть не зацікавлені в значній маржі, вони отримують дохід на обороті машин.

Автомобиль Потримані авто з США проти страхових і відновлених

Чи варто купувати пошкоджені авто в США?

Головна помилка більшості споживачів – захоплені азартом, вони втрачають межу між виваженою купівлею надійної машини і гемблінгом. Низькі ціни здатні запаморочити голову, але слід пам’ятати про підводні камені і розуміти, що авто в будь-якому випадку повинно буде пройти огляд на СТО після розмитнення і йому буде потрібен якісний ремонт, на який також необхідні кошти. Так, говорити про те, що купувати чотириколісного друга за океаном доцільно можна тільки в тому випадку, якщо покупець налаштований на:

  • ретельний відбір лотів;
  • на ретельне вивчення документації;
  • звернення до професіоналів за оцінкою стану транспорту, а також на гідний ремонт агрегату після купівлі.

Експерти стверджують, що в разі виконання всіх цих умов, у покупця є шанс знайти дійсно гарне, можливо, навіть «свіже» авто з незначним пробігом за ціною, яка приблизно на 15% нижче, ніж в Європі.

Розрахунок ринкової вартості автомобіля

Розрахувати приблизну вартість машини з Америки можна за допомогою спеціальних калькуляторів, які проводять розрахунок з урахуванням активних в країні положень щодо розмитнення авто. Для коректної оцінки потрібно ввести ціну об’єкта, зазначену на ресурсі, який проводить аукціон, тип аукціону, модель авто, місце розташування засобу пересування в Америці, обсяг мотора в літрах, тип палива, а також вік чотириколісного. Після цього можна буде оцінити витрати на митні послуги, зачищення, показники ПДВ, а вже потім думати про співробітництво з дилером, розбирання, ремонт.