Переваги купівлі автомобілів з США

Автомобілі з США мають ряд істотних переваг перед транспортом, який пригнали з європейських країн. Автолюбителів , які бажають придбати авто з Америки, не лякає вартість оформлення документів і бюджету додаткових витрат на доставку з-за океану уживаного авто. Все тому, що навіть після кількох років активної експлуатації машини зі Штатів перевершують «європейців» у багатьох характеристиках і комплектації.

Переваги автомобілів з США

За 5 років їзди по дорогах з бездоганним покриттям (а саме такий вік має більшість авто, виставлених на продаж) транспортні засоби не встигають прийти в непридатність і практично не поступаються новим авто. Часто знос не видно навіть на самих крихких матеріалах і деталях з них (склі, дзеркалах, шкірі обшивцы салону або пластику приладової панелі). І саме це, а також істотна економія бюджету і пристойний асортимент уживаних авто, рухає українськими автолюбителями і пробуджує в них бажання придбати «залізну конячку» американського виробництва. Автомобілі з Штатів досить невибагливі у догляді. Якщо модель не є ексклюзивною, то знайти запасні частини до неї можна так само легко, як і купити саму машину. Практично всі авто з США оснащені АКПП, системою клімат-контролю і напхані електронікою, яка дозволяє зробити управління легким і комфортним. Керувати жвавими американськими «конячками» можна одним пальцем завдяки ГУК. Інтер’єр авто зі Штатів у багато разів перевершує якість салонів «європейців». Єдиним недоліком у більшості моделей ТЗ можна назвати якість пластика в салоні, але і він, незважаючи на свій грубий вигляд, не гримить навіть на вибоїстих дорогах.

Автомобиль Переваги купівлі автомобілів з США

Що потрібно знати про особливості купівлі ТЗ з США

Вартість перегону авто набагато нижче ціни машини, офіційно імпортованої в Україну, але процес продажі БВ авто в Америці відрізняється від операцій на європейському ринку. Відповідно до законодавства, стару машину в Штатах продають виключно на аукціонах, спеціалізованих торгових майданчиках. Документальну підготовку до продажу та оформлення операції продажу здійснюють не прямі власники, а дилери – юридичні особи, що надають послуги повного супроводу фінансових операцій. З метою якісного моніторингу ринку, залучення потенційних споживачів і додержання законодавства США з реалізації уживаних автомобілів, всі дані про машини на продаж вносять в реєстри. Найбільш популярними системами в США і відомими в Україні є сайти Carfax і AutoCheck. Тут можна отримати всі дані про БВ авто, уточнити комплектацію лоту, а також переконатися в чистоті історії транспортного засобу, відсутності проблем з документами та законом у колишніх власників. Для отримання інформації про технічні характеристики і стан авто, автентичності документів і номерних знаків, а також підтвердження відомостей про те, що воно не числиться в розшуку, не має заборон на продаж, краще скористатися:

  • спеціалізованими базами даних Carfax, AutoCheck
  • аукціонами типу Manheim, Copart або IAAI.

Ці ресурси також дозволяють отримати інформацію щодо кількості власників та дані про участь ТЗ в серйозних ДТП чи аваріях зі смертельним результатом. Послуги по перевірці історії автомобіля коштуватимуть від 30 до 50 $ за 1 одиницю. Але економія в питаннях купівлі американської «конячки» дуже недоречна.

Як зробити безпечну операцію

Асортимент американських машин на аукціонах величезний. Придбання вживаного транспорту слід починати з пошуку підходящої моделі в потрібній комплектації і перевірки історії вподобаного ТЗ. І саме тому без наявності професійних знань і розуміння ситуації на ринку вживаних ТЗ, вміння аналізувати ситуацію та оцінювати реальний стан і ступінь зносу, купити машину гідної якості складно. Щоб уникнути непотрібних витрат оформлення угоди краще всього довірити дилерам. Фахівці центрів після вивчення матеріалів допоможуть підібрати агрегат, який буде повністю відповідати всім запитам потенційного власника і візьмуть на себе всі проблеми з перегоном машини, включаючи оформлення страховки і перевірку авто по всіх базах.