Купівля авто із США: плюси-мінуси

У цій статті ми розглянемо декілька моментів купівлі авто з-за океану, їх плюси-мінуси та переваги перед іншими країнами. На сьогоднішній день автомобільні ринки всіх країн вважаються перенасиченими, тому більшість людей задаються питанням: який ринок краще обрати? Зараз в Україні пропонується альтернативний варіант, що дозволяє придбати автомобіль по вигідній ціні з США та Канади.

Автомобільний ринок США вважається найбільшим та найбагатшим ринком якісних машин у світі.

Більша частина населення США пересувається на особистому транспорті, тому для них справність автобіля є надзвичайно важливою. Отож, розглянемо плюси та мінуси:

Плюси:

– Все таки головною перевагою є вартість авто. Ціни тут у 2 рази нижчі ніж в Україні.
– Висока якість
– Пробіг машин завжди є достовірним.
– Автомобілі з Америки, як правило, більш укомплектовані, тому навіть звичайна комплектація автомобіля є значно кращою ніж в тих самих машин з Європи. Сюди можна віднести: клімат контроль, АКП, електропакет, центральний замок, сенсорні датчики та інші додаткові функції.
– Широкий вибір модельного ряду авто.

 

Мінуси:

– Основним мінусом для українського споживача, завжди було тривале транспортування( до 2 х місяців)
– Ризик пошкодження авто при транспортуванні
– Невелика кількість дизельних автомобілів

 

Враховуючи плюси та мінуси, на сьогоднішній день доцільніше купити трьохрічний автомобіль із США, ніж новий з салону в Україні. І безсумніву, в цьому питанні Вам допоможе компанія “ЛюбеАвто”.