Як визначити реальний пробіг?

При виборі автомобіля кожен задається питанням, як визначити реальний пробіг? Не секрет, що зменшити пробіг можна практично на будь-якій машині у фахівців, але є ряд способів, які підкажуть, як дізнатися справжній пробіг автомобіля.

Від справжнього пробігу автомобіля залежить часто не тільки сам стан машини, але і її ціноутворення

?Стан педалей:

Як визначити пробіг автомобіля за станом педалей? Дуже просто, сильно потерті гумові накладки на педалях, також як і відполіровані підошвами металеві накладки свідчать про те, що пробіг автомобіля більш 100тис.км. Також повинні насторожити абсолютно нові гумки.

 

?Стан ковроліну:

Ковролін – це найбрудніше місце в автомобілі, де відбувається постійний контак з взуттям. Уважно оглянувши його всюди, навіть у важко доступних місцях, потрібно знайти потертості і плями, які підкажуть приблизний вік автомобіля, адже міняти ковролін занадто клопітно і дорого. Невеликі потертості характерні для пробігу 50-100тис. км. Якщо пробіг більше 200тис.км. покриття буде зовсім не новим.

 

?Стан керма:

Дізнатися реальний пробіг автомобіля можна за станом керма. Якщо воно спочатку було шкіряне, то власник навряд чи буде його перешивати або міняти на нове. Зверніть увагу на стан малюнків кнопок керма (якщо вони є), ниток і самої поверхні. З пробігом до 100тис. сильних потертостей бути не повинно.

 

?Стан оббивки сидінь:

Оцінити шкіряний салон можна аналогічно, до 100тис.км. з нього злазить фарба і лак, а ближче до 200тис.км. з’являються дірки. Визначити стан сидінь можна, порівнявши бічні підпори сидінь. Чим сильніше протерта ліва подушка в порівнянні з правою, тим більший вік авто.

 

?Стан пластика салону:

Ще один хороший спосіб дізнатися пробіг автомобіля. Навіть за умов дбайливої ​​експлуатації автомобіля, водій і пасажир торкаються до ручок дверей і кнопок склопідйомників. Їх стан підкаже про сьогодення пробігу автомобіля. Незважаючи на те, що це не дорогі деталі, їх, як правило, не змінюють на нові.

 

?Стан важелів:

Якщо автомобіль з механічною коробкою передач, то потертості на ручці підкажуть вік авто. Також зверніть увагу на чохол ручки і гальма стоянки, в разі невеликого пробігу на ньому не повинно бути тріщин та інших ознак зносу.