Чистий автомобіль їде швидше?

Сніданки та ланчі в салонах авто, перевезення домашніх улюбленців, поїздки в робочому одязі, бруд із міських вулиць роблять салон несвіжим, здавалось би, нової машини. Хімчистка салону на спеціалізованих мийках сильно б‘є по гаманцю. Саме тому водії дуже часто відкладають чистку салону знову і знову. Пам’ятайте: машину можна почистити й самостійно, з чим ми вам і допоможемо!

Відповідальний власник завжди тримає свою автівку в чистоті і порядку

Для початку необхідно підготуватися:

-глушимо двигун та виймаємо ключ із замка запалювання;
-вимикаємо магнітолу;
-прибираємо зайві речі з салону та багажника;
-для повної чистоти демонтуємо сидіння;
-пилососимо;
-за допомогою вузької насадки проходимося по стиках елементів салону.

 

Починати чистку салону автомобіля необхідно зверху, поступово переходячи до підлоги. Стельову оббивку найкраще очищати за допомогою того ж пилососа з щіткою-насадкою. Також допускається і вологе прибирання, проте очищати оббивку можна ледь вологою ганчіркою (або губкою), щоб уникнути відклеювання і провисання оббивного матеріалу.

Якщо є чохли на сидіннях, то їх необхідно зняти, вибити від пилу, і піддати сухого або вологого чищення (залежно від матеріалу). Далі потрібно пропилососити поверхні передніх і задніх сидінь. Приділіть ретельне увагу стиках, а також тильній стороні крісел.

 

Після цього переходимо до прибирання підлоги автомобіля. Тут також необхідно скористатися жорсткою щіткою і пилососом, який, до речі, працює від акумулятора машини.

 

Сподіваємося, що за допомогою всіх вище вказаних порад ви впораєтеся з чисткою свого улюбленого авто.

 

Не забувайте: машина має бути чистою, це важливо як з естетичної, так і з технічної точок зору.