Чи потрібно порівнювати ціни українського вторинного авторинку з цінами в США

При купівлі автомобіля на вторинному ринку потрібно уважно вивчити всі пропозиції. Послуга доставки та підбору машини на аукціонах в США допомагає автолюбителям купити недороге авто в справному стані та з максимальною комплектацією.

Автомобиль Чи потрібно порівнювати ціни українського вторинного авторинку з цінами в США

Особливості ціни на вторинному ринку автомобілів

Український вторинний ринок по продажу автомобілів зростає кожен день. Тенденція така, що через деякий час він стане навіть масштабніше ринку нового транспорту. А тому на сучасних майданчиках стоїть багато транспорту, який має хороші технічні параметри та стан. За невелику ціну його можна купити як офлайн, так і онлайн.

Технології та інтернет у сфері торгівлі зробили крок далеко вперед, а тому торгівля таким чином стала зручною для покупців. Щоб вам підібрали машину з США в Україні, потрібно надати консультантів всі побажання.

Після цього будуть вивчені всі пропозиції на американських страхових ринках, а також актуальні пропозиції за ціною і якістю вже в Україні. Але є у такого підходу є і деякі особливості, до яких належать:

  • ретельне вивчення політики утворення ціни на майданчику вимагає витрати часу і бажання;
  • ціна, яку вказують в оголошеннях, не може бути реальною вартістю транспорту, бо кожен власник суб’єктивно оцінює свою машину;
  • за допомогою живих ринків і оголошень в інтернеті можна тільки скласти приблизний діапазон цін.

Ще один нюанс – багато автомобілів, що продаються онлайн, є пропозиціями перекупок. Ціни штучно демпінговані, можуть бути вище середньоринкових через бажання перекупника отримати максимальний прибуток.

Те ж саме буває, коли машину нібито в хорошому стані продають цілком і дуже дешево. В більшості випадків це свідчить про проблеми з технічною частиною, які сам продавець або посередник вирішувати не хочуть.

Різниця в купівлі машини наживо в Україні та онлайн в США

Купівля легкового або вантажного транспорту на живих ринках України не гарантує повної справності машини. Технічні проблеми можуть виявитися через кілька місяців після купівлі. А тому стверджувати, що придбання на живому ринку набагато безпечніше замовлення авто з США не можна. Досить звернутися до надійного посередника, який проведе повний аналіз технічних параметрів транспорту.

Різниця між купівлями авто на вторинному ринку України та США

Автомобиль Чи потрібно порівнювати ціни українського вторинного авторинку з цінами в США

До інших відмінностей придбання машини на вторинних ринках України та Америки відноситься значна фінансова вигода від купівлі.

Головним правилом українського ринку є перекуп – купується машина по малій ціні й продається за вищою. А тому власники зацікавлені продати автомобіль за ціною, наближеною до ціни транспорту з салону. Це в корені неправильна позиція, яка зовсім не працює на аукціонах з США. В Америці всі лоти продаються тільки за реальною ціною.

На українському ринку машина довгий час не може продаватися і це стимулює власника поступово знижувати цінник. Невеликий пробіг і навіть повна технічна справність в сукупності з невеликою ціною викликає підозри.

При купівлі машини в США не потрібно спілкуватися безпосередньо з її господарем. Докладна інформація про транспорт знаходиться в описі. Її можна перевірити на спеціальних сайтах. За приховування інформації про пошкодження згідно з американським законодавством передбачається штраф і кримінальна відповідальність.

Порівнюючи купівлю машини в США та Україні, перший варіант безперечно виграє. Покупець має у своєму розпорядженні час для купівлі, вибір кращого варіанта. Аналогічний автомобіль в Україні може коштувати на 40% дорожче, але з меншою комплектацією.