Автомобілі з Америки на замовлення: особливості купівлі і доставка в Україну

Старі автомобілі з США відомі комфортом і дешевизною. Вони давно і впевнено витісняють машини, пригнані з Європи. Покупців з України і потенційних власників з інших країн приваблює надійність американського транспорту. Просте оформлення документів та прозорість угоди, великий асортимент популярних марок і моделей, а також можливість отримати повну інформацію про ТЗ, дійсний пробіг, кількості власників і т. п. – це незаперечні доводи на користь замовлення машини з-за океану.

Переваги купівлі машини з Америки

Процедура придбання автомобіля в США істотно відрізняється від процесу пригону машин з європейських країн. ТЗ в Штатах продають тільки на аукціонах, а торги, і всі процедури, що їм передують, повністю супроводжують довірені особи основних власників ТЗ. Саме дилери відповідають за достовірність інформації, яку вони надають про техніку. Вони також проводять всі документальні процедури, починаючи від перевірки достовірності і законності даних про експлуатацію ТЗ і закінчуючи оформленням паперів для перевезення машини покупцеві.

На користь вибору ТЗ із США говорить і факт того, що всі дані про технічний стан машини, її:

  • пробіг;
  • дата випуску;
  • марка, модель і колір.

А також інформація про попередніх власників, участі ДТП і відсутність арешту вносяться в спеціальні реєстри. Доступ до інформації, що зберігається в базах даних, може отримати будь-який покупець, який сплатив мито. Сума внеску зазвичай не перевищує 50$.

Автомобиль Автомобілі з Америки на замовлення: особливості купівлі і доставка в Україну

Вигода і особливості придбання автомобілів у США

Участь в аукціонах в Америці дозволяє придбати БВ агрегати з відмінним технічним станом за дуже привабливими цінами. Навіть після оплати праці спеціалістів (дилерів), оформлення необхідної документації та оплати:

  • всіх зборів і податків;
  • страховки і суми доставки техніки з-за океану.

Розмір витрачених коштів на купівлю вживаної машини з Америки нижче, ніж ціна аналога такого ТЗ в інших країнах.
Велика частина автомобілів, що перебувають в експлуатації у Сполучених Штатах, використовується не більше 3-5 років. Тимчасові рамки обумовлені високими податками, застосовуваними до власників старого за американськими мірками транспорту для перевезення людей і вантажів. За цей час ТЗ не втрачають свої первісні якості, а стан авто, які виставлені на торги, мало чим відрізняється від нових машин. При цьому ціна вживаного транспорту знижується як мінімум на 30% від вартості нового авто такої ж моделі. Завдяки особливостям американського законодавства покупці БВ авто мають можливість дістати машину, що викликає довіру, з суттєвою економією бюджету. Впливає на ціну продажу і великий вибір вживаних авто. В асортименті на аукціонах і техніка з повним порядком в документації, але має незначні пошкодження або великий пробіг. Найчастіше її можна купити за низькими цінами. На користь придбання автомобілів американського виробництва говорить і факт того, що американці не економлять на якості «начинки» салону і матеріалах для виробництва вузлів і агрегатів. Заокеанські виробники приділяють велику увагу критеріям безпеки експлуатації авто, тому ТЗ зі Штатів набагато надійніше ведуть себе в екстремальних умовах.

Про співпрацю з Lubeavto

Компанія Lubeavto займається доставкою на замовлення вживаних автомобілів зі США протягом 3 років. За цей час нами поставлено більше 1,5 тисяч БВ американських машин, які повністю відповідають світовим критеріям надійності і комфорту. Фахівці Lubeavto проводять повний супровід операції: від пошуку потрібного автомобіля до участі у торгах та оформлення всіх дозвільних документів на ввезення вживаної техніки з-за кордону. Перевагою роботи з компанією Lubeavto є вартість послуг і можливість економії. Загальна сума коштів, витрачених на доставку авто зі Штатів, є однією із найнижчих в Україні. Наші фахівці мають доступ до баз даних і достатньо досвіду, щоб підібрати техніку найвищої якості за прийнятною ціною. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і свою репутацію, і гарантуємо прозорість і законність усіх процедур.