Авто з США. Чим вони кращі?

Вартість Б/В автомобілів на українському ринку досить висока, і тому люди змушені шукати альтернативу. Маркетинг цін показує, що зарубіжний ринок готовий зробити більш вигідні для автолюбителів пропозиції. Припустимо, у вас є умовна сума. На Україні ви можете за неї придбати представника вітчизняного автопрому. Якщо звернути свій погляд на Америку або Європу, то вийде купити досить непогану машину. Вторинний авторинок США постійно поповнюється. Це відбувається з-за того, що за кількістю транспорту, що купується Штати випереджають інші країни світу в кілька разів. За купівлею нового авто слідує продаж старого. Насиченість пропозиціями значно впливає на ціни.

Аукціон авто із США

Один з найбільш простих способів придбати уживане авто з Америки – це вибрати його на аукціоні. Існує кілька видів майданчиків для продажу:

 • авто після ДТП;
 • цілі старі машини;
 • машини, конфісковані за несплату в банку.

Продавцями на таких аукціонах виступають юридичні особи:

 • страхові компанії;
 • банки;
 • дилери.

На розпродажі в якості продавця виступають фізичні особи. Тут і полягає головний підступ. Підбираючи автомобіль, потрібно бути впевненим у тому, що він на ходу і розуміти який ремонт, йому буде необхідний. На жаль, звичайні громадяни можуть не завжди чесно показувати всі проблемні місця. Тому, щоб бути впевненим, що з-за кордону приїде саме те, що ви бачили на фото, краще звернутися до компанії-посередника. Вона за законом несе відповідальність за те, що продає. А значить може понести покарання за неправомірні дії. Мало просто подивитися на фото автомобіля і ознайомитися з його технічними характеристиками. Потрібно також перевірити історію авто і його колишніх власників. Зробити це без сторонньої допомоги вкрай важко. Відмінним виходом з положення є робота з посередницькою організацією. Вона готова представляти вас на аукціоні, перевірити історію машини і доставити її на територію України. У цьому випадку ризик “прихованих” пошкоджень зводиться нанівець і після довгої дороги не виникнуть неприємні сюрпризи. За допомогою калькулятора можна зробити попередній прорахунок купівлі, доставки і ремонту.

Автомобиль Авто з США. Чим вони кращі?

Комплектація

Одним з плюсів покупки автомобілів Б/В з-за кордону є різниця в їх комплектації в порівнянні з аналогічними моделями, які продаються у нас. Справа в тому, що будь-які виробники перш за все спираються на існуючий попит. Тому в Америку потрапляють більш “просунуті” представники однієї і тієї ж марки. Ряд комплектацій просто не потрапляє на територію України. За даними аукціонів майже всі машини мають коробку автомат та клімат-контроль.
Таким чином, купуючи авто в США, ви можете не просто придбати просунуту модель. Це може бути ексклюзив. Тенденції американського авторинку показують, що господарі змінюють автомобіль, як мінімум раз у три-п’ять років. Вигода за ціною свідчить про те, що економія складає 25-45%. Якщо ви купуєте транспортний засіб від американського виробника, то в якості можна бути абсолютно впевненими. У США дуже строгі стандарти, умови сертифікації та контроль якості. Частим і найбільш важливим питанням є можливий ремонт. Для цього потрібні оригінальні запчастини, знайти які в Україні непросто. Але за останні роки дуже зріс попит на транспорт з Америки. Це породило відповідні пропозиції. Зараз знайти фахівця для ремонту таких машин і оригінальні запасні частини просто. Доставка їх не займає великий проміжок часу.

Оригінальність

Це продовження теми комплектації. Крім внутрішньої начинки, машини розрізняються дизайном кузова. Вони абсолютно не схожі на аналогічні модельні ряди. У них все продумано насамперед для комфорту водія і пасажирів. У представників світового автопрому зустрічаються суббренди, які випускаються виключно для США. Ставлення американців до їзди на машині зовсім інше, ніж в Україні. Вони не експлуатують транспорт десятки років. На ньому переміщуються поки не закінчиться страховка чи не трапиться серйозна подія. Середній термін служби авто – від 3 до 7 років. Транспорт за кордоном не відрізняється довголіттям. Переглядаючи пропозиції про продаж машин, врахуйте оригінальність пробігу. У США існує закон про кримінальну відповідальність за зміну показників пробігу. За нього передбачено позбавлення волі на строк до трьох років. Якщо говорити про внутрішній стан провідних вузлів, то варто згадати про відсутність проблем з дорожнім покриттям. Тому ходова частина, при невеликому терміні використання, знаходиться практично в ідеальному стані.

При виборі лота на торгах в першу чергу звертається увага на такі параметри, як стан основних частин:

 • двигуна;
 • коробки передач, до речі, зустрічається не тільки автомат, але і механіка;
 • стан рульового управління та трансмісії.

Всі дії з транспортування і перевезення виконуються з дотриманням нормативно-правової бази. Всі печатки і документи мають оригінальні печатки.

Ціни на авто з США

Різниця в ціні реально існує. Справа в тому, що більшість пропозицій, виставлених на продаж в США, це машини після ДТП. Страховка в Штатах є обов’язковою. Тому часто ситуації складаються таким чином, що компанії простіше виплатити страхову суму, а машину потім просто продати з аукціону. Іноді продавцями виступають банки. це відбувається тоді, коли за бите авто не виплачено повністю кредит.

При формуванні вартості враховуються такі чинники, як:

 • перевезення;
 • розмитнення;
 • доставка;
 • ремонт;
 • діагностика.

Перевірити історію автомобіля можна через спеціальні сервіси. Коштує це недорого – від 15 до 30 доларів. Важливу роль відіграє наявність своїх “автосалонів” з вже відремонтованими і готовими до продажу машинами. Кожен водій може не просто оглянути, а й протестувати обраний автомобіль. Будь-яка транспортна одиниця, пригнаних з-за кордону проходить обов’язкове технічне обслуговування.