Американські б/в авто завойовують ринок. За що українці полюбили авто зі США?

Згідно зі статистичними даними, вторинний ринок автомобілів перевищує рівень придбання нових авто в кілька разів. Обсяги купівель непорівнянні, бо старі машини мають більше плюсів перед товарами з салону. Велика частина легкового та вантажного транспорту продається через американські страхові аукціони. Є кілька причин, чому українці так активно купують машини з Америки.

Автомобиль Американські б/в авто завойовують ринок. За що українці полюбили авто зі США?

Авто зі США заполонили український автомобільний ринок

Звертаючись до статистики стає видно, що з початку 2019 року за перше півріччя було реалізовано близько двохсот тисяч машин на вторинному ринку. Такий обсяг поставок зі США становить близько 80% усього вторинного ринку на Україні. Кожен місяць в країну успішно завозиться і продається понад 15 тисяч автомобілів різної комплектації та в різному стані з США.

Чому українці обирають авто зі США?

Є кілька причин, чому українським автолюбителям простіше купити машину та оплатити її доставку з-за океану, ніж звертати увагу на вторинний живий авторинок в країні. До них належить:

 1. Ціноутворення. Транспортні засоби з Америки продаються за реальною вартістю згідно технічної справності машини і її стану в цілому.
 2. Легковушки купуються на спеціальних страхових аукціонах, куди машини потрапляють після страхових випадків. Наприклад, викрадення, природного зносу або ДТП. Ціна такого авто може бути від кількох сотень до десятків тисяч доларів в залежності від фірми та інших параметрів.
 3. Економія на купівлю помітна неозброєним оком. У порівнянні з автобазаром в Україні вигода близько 60%. В середньому можна заощадити близько 35%.

Американські автомобілі зручно купувати й тому, що при відносно молодому віці транспорту і невеликому пробігу, хорошому стані у машини низька ціна. І це дійсно так, а не маркетингові виверти власників. Але, якщо необхідно, невеликий ремонт авто зі США можна зробити вже на місці й це також вийде недорого.

Скільки коштують авто в США?

Вартість машин в Америці формується виходячи зі ступеня зношення або тяжкості аварії, в яку потрапило авто. Биті автомобілі коштують недорого, але навіть після всіх витрат на трансфер, розмитнення та інші аспекти їх ціна все одно нижче ринкової Україні.

Наприклад, автомобіль на аукціоні продається за 2,500 тисяч доларів. З усіма витратами він обійдеться українському автолюбителю за 8000 доларів. Але навіть з урахуванням усіх витрат виходить, що така машина на живому ринку буде коштувати близько 13 тисяч доларів в мінімальній мізерній комплектації. Вигода очевидна.

Теж саме відбувається і з дорожчими моделями. Навіть якщо потрібен ремонт і дороге обладнання, втручання вузькоспеціальних професіоналів за фактом машина обійдеться на 3-4 тисячі доларів дешевше, ніж якщо купувати її на українському ринку.

Як купити авто зі США?

Купити потриманий автомобіль з Америки може дозволити собі кожен українець без допомоги сторонніх організацій. Але в такому випадку відповідальність за неправильний вибір, ризик купівлі кота в мішку і неуважність, недостатня кваліфікація у якихось питаннях можуть призвести до придбання проблемного автомобіля.

А тому краще довірити свою купівлю професіоналам, які мають досвід підбору машин зі США в різних категоріях ціни і якості. В результаті ви отримаєте:

 • чітко вибудувану систему трансферу машини;
 • повну перевірку історії авто, його стану і всіх систем;
 • організацію доставки в Україну;
 • допомогу в проведенні ремонту;
 • супровід експерта на етапі сертифікації машини і її розмитнення;
 • брокерські послуги;
 • оформлення документів;
 • пошук та підбір запчастин.

Автомобиль Американські б/в авто завойовують ринок. За що українці полюбили авто зі США?

А крім цього ще багато іншого. Краще звернутися до перевірених посередників, які мають контакти й займаються імпортом автомобілів зі Сполучених Штатів Америки понад трьох років. Компанія готова взяти на себе зобов’язання виконати всі вимоги, щоб клієнт залишився задоволений купівлею. Така машина обійдеться зовсім недорого у порівнянні з аналогічними екземплярами на ринку України.