Ми в США та Канаді

Асортимент спецтехніки з США включає великий вибір обладнання, яке використовується при будівництві. Наша компанія пропонує замовлення екскаваторів, навантажувачів, катків та іншої техніки від відомих брендів (наприклад – Bobcat) з доставкою до Львова. Для цього достатньо звернутися до наших консультантів, які нададуть всю необхідну інформацію.

Спецтехніка з США

Замовити техніку з США можна швидко і зручно. Це вигідно з кількох причин:

 • кінцева вартість навіть з урахуванням розмитнення та сертифікації виходить менше, ніж при купівлі в Україні;
 • щоб купити спецтехніку, досить вибрати та оформити замовлення на сторінках сайту;
 • страховка забезпечує безпеку при доставці транспортом.

Придбання обладнання в Америці дозволить укомплектувати будівельне підприємство з мінімальними витратами. Низькі ціни та практичність забезпечують популярність даного способу купівлі. Ергономічність управління і надійність вузлів устаткування підвищують вигоду.

Типи спецтехніки

Зі Сполучених Штатів поставляється кілька видів спеціалізованої техніки для будівельної сфери. Залежно від обсягів роботи та доступного бюджету ви можете купити моделі різної потужності, вантажопідйомності.

Екскаватори

З усього асортименту спецтехніки екскаватори є найбільш популярними. Їх застосовують на будівництвах, в гірничодобувній сфері, сільському господарстві, а також в комунальних роботах. Залежно від виконуваних робіт різним може бути розмір, вантажопідйомність і потужність моделі. Наприклад, при прокладці трубопроводу використовують невеликі екскаватори. Також поділ є по базі (колісна або гусенична), вазі, що піднімається.

З послугами нашої компанії можна замовити екскаватори від відомих виробників (Caterpillar, JCB). Придбання здійснюється аукціонним способом, тому за доступною ціною можна купити товар від виробників зі світовим ім’ям.

Навантажувачі

Цей вид спецтехніки застосовується в навантажувальних заходах для будівельної гірничодобувної та комунальної сфери. Виділяють 2 типи навантажувальної техніки:

 1. Фронтальна. Спеціалізовані машини, які поділяють на вилочні й ковшові. Перший тип застосовується для навантаження в сільському господарстві, в складських приміщеннях, на території гіпермаркетів. Підйомна частина має вигляд подвійної вилки, якій підчіплюють піддони, ящики, об’ємні вантажі. Доступне регулювання висоти. Другий різновид (з ковшем), використовується для завантаження і розвантаження сипучих речовин. Забір здійснюється об’ємним ковшем.
 2. Екскаваторна-навантажувальна. Техніка, яку відрізняє багатофункціональність і практичність. Вона здатна виконувати роботу обох видів техніки – рити грунт і занурювати матеріали, витримує велику вагу. Купують такі моделі для виконання комунальних робіт. В Америці подібні машини поставляє компанія Caterpillar і інші відомі бренди.

Вибір роблять залежно від бюджету – якщо кошти дозволяють, краще придбати окремо екскаватор і навантажувач. З метою економії грошей і вільного місця в гаражі купують багатофункціональну техніку. Бренд Bobcat поставляє також телескопічні навантажувачі, які застосовують при будівництві мостів.

Катки

Основний тип обладнання для дорожньо-будівельної галузі. За допомогою американських катків підвищується якість виконання дорожнього покриття і знижується загальна вартість робіт. Також вони оснащені ергономічним управлінням і мають підвищену надійність. В окремих моделях доступна функція регулювання робочих параметрів. Виділяють 3 типи катків:

 • грунтовий;
 • дорожній;
 • асфальтовий.

Також в даній сфері застосовуються ґрунтовики, асфальтоукладальники, траншеєкопачі.

Якісні катки та ґрунтовики з Америки, замовлені через наш проект, доступні недорого і просто – достатньо звернутися до консультантів, які допоможуть визначити оптимальну ціну і тип техніки.

Чому варто купувати у нас?

Купівлі з сервісом «Любе Авто» дозволяють знизити витрати на придбання будівельної та сільськогосподарської спецтехніки для будівництва доріг і мостів, навантаження твердих і сипучих вантажів. Наш проект пропонує:

 • замовлення машин з США і Канади;
 • доставка перевіреним транспортом;
 • повний спектр супроводжуючих послуг – страховка, розмитнення, юридичний супровід;
 • співпрацю за договором;
 • можливість
 • допомогу у виборі оптимальної машини.

Якщо потрібно купити техніку з США у Львові швидко і недорого – наші консультанти допоможуть зробити вибір, а також розкажуть про доступні послуги.«Любе Авто» – ваш шанс забезпечити виробництво необхідним обладнанням з мінімальними витратами.

advantages logo