СТО Любе -
відомий автосервіс у Львові

Перейти на сайт

Сервісний центр “Любе” являє собою СТО з повним спектром послуг. Завдяки найсучаснішому обладнанню, що використовується при проведенні діагностики та виконанні робіт, ми маємо змогу обслуговувати автомобілі всіх відомих брендів світу та чітко визначити необхідність у проведенні ремонту. Основний акцент поставлено на грамотному діагностуванні транспортного засобу, що допомагає якісно провести ремонтні роботи і заощадити Ваші кошти та час. Заведення сервісної книжки допоможе Вам відслідковувати правильність проведення регламентних робіт, які є незмінними впродовж всієї експлуатації автомобіля та в подальшому полегшать продаж транспортного засобу.

Перелік послуг
Професійна діагностика ходової частини
Діагностика та ремонт електрообладнання
Діагностика та ремонт бензинових і дизельних двигунів
Ремонт ходової частини з пневматичними та гідравлічними системами
Геометрія коліс в 3D геометрії
Шиномонтаж з радіусом коліс до 21″ (дюйма)
Проточка гальмівних дисків без їх демонтажу
Вакуумна заміна гальмівної рідини
Заправка та ремонт систем кондиціонування повітря
Рихтувально-малярні роботи з подальшою гарантією
Відновлення стану лакофарбового покриття
Послуги з реставрації автомобілів
Профілактика та ремонт паливних систем та систем рециркуляції випускних газів за допомогою спеціалізованого обладнання

Результати нашої роботи

Електронний облік наданих послуг унеможливлює персональні шахрайські домовленості, що інколи виникають між водіями та працівниками СТО. Також існує попереднє замовлення послуг, що трактується як непорушна домовленість з нашої сторони і тим самим економить Ваш час та мінімізує витрати.

Організовуємо персональний технічний супровід вашого автомобільного парку, завдяки чому Ви зможете передбачати та грамотно планувати Ваші витрати на обслуговування автопарку.

Наші працівники мають технічну освіту і відвідують спеціалізовані тренінги по ремонту автомобілів, що постійно покращує наші технічні знання і дає можливість уникати помилок.