Чому варто купувати з ЄВРОПИ ?

Ціна

Вигідні пропозиції

Різниця між цінами на вживані авто в Україні і цінами в Європі значна і відчутна, навіть після розмитнення та оформлення усіх необхідних документів, що легко та швидко вираховують наші спеціалісти.

Вибір

Широкий асортимент

Підібрати можна будь-який автомобіль на Ваш смак та гаманець. Широкий асортимент автомобілів для найрізноманітніших потреб і стилів життя, що дарують задоволення від водіння й зручність мобільності своїм власникам.

Якість

Відмінна збірка

Авто з Європи відрізняються високою якістю збірки, перевіреною надійністю та сучасною комплектацією: WEBASTO, підігрів сидіння, дзеркал, протитуманні фари, омивач фар тощо.

Технічний стан

100% Гарантія реального пробігу

Регулярне та вчасне проходження ТО гарантує автомобілям з певним пробігом хороший технічний стан. При кожному техогляді відбувається реєстрація і занесення даних про пробіг, які можна перевірити.

Доставка

Швидкий пригін в Україну

Європейські країни знаходяться територіально близко по відношенню до України, що дозволяє організувати доставку автомобіля на митний кордон у найкоротші терміни.

Ремонт

Доступність запчастин

Знайти необхідні б/у запчастини, нові деталі чи витратні матеріали для ремонту автомобіля з європейською комплектацією, а також доставити їх на територію України, не складає особливих проблем.

Ми в США та Канаді

1
Підбір авто
Кваліфікований пошук, підбір та перевірка автомобіля нашими спеціалістами
2
Купівля
Участь у торгах та викуп транспортного засобу на обраному аукціоні чи у дилера
3
Доставка
Планування транспортних маршрутів і транспортування машини до України
4
Митне оформлення в Україні
Розрахунок вартості розмитнення автомобіля та документаційний супровід
5
Сертифікація відповідності
Отримання сертифікатів відповідності ЄВРО 5 (EURO 5) транспортних засобів (автомобілів) для реєстрації
6
Інформаційно-консультаційна підтримка
Професійні консультації з питань правильності оформлення документів та з інших питань, пов'язаних з купівлею авто з Європи
Скористайтеся можливістю
придбати авто своєї мрії через компанію ЛюбеАвто.

П’ять років на ринку дає можливість максимально забезпечити клієнтів вибором, ціною та обслуговуванням. Наша компанія є найбільшою в західній Україні, надаємо повний спектр послуг та максимальний супровід від вибору автомобіля до вручення ключів покупцю. Наша компанія несе повну відповідальність за якість наданих послуг та виступаємо фінансовим гарантом при покупці автомобіля для клієнтів. Гарантуємо цілісність авто при транспортуванні.