Автомобілі Volvo з США

Доставлені авто

Автомобілі Volvo з США

На сьогодні Volvo випускає автомобілі з різними видами кузова і палива. Серед модельного ряду вантажні та спортивні машини, седани, універсали і купе. У минулому році, марка Skoda представила свій перший електромобіль, Вольво – перше серійне виробництво електрокарів. Найбільшу увагу в конструкції приділяється безпеці. У порівнянні, наприклад з Chevrolet, в машині передбачено багато розробок з пасивної і активної безпеки.

Батьківщина цих авто – Швеція. Саме тут, у 1927 році, автокомпанія відокремилася від найбільшого на той момент виробника підшипників, мастил і олій. З першого дня директор і головний інженер заявили про те, що безпека – це головний принцип створення цих машин.

Всім відомий логотип Volvo, коло з відведеною стрілкою вправо, порівнюють з символом римського бога війни Марса. Насправді він означає залізо. В античності ці знаки дуже схожі між собою. Цей метал символ надійності й міцності.

Переваги купівлі автомобіля Volvo з Америки

Автомобіль за багато років став не просто засобом пересування, а справжньою необхідністю. Важливим аргументом на користь власної машини часто є і наявність великої родини. Підбираючи авто, до уваги береться велика кількість складових. Одна з основних – це ціна. Але на жаль, поєднати свої бажання з наявним бюджетом, завдання не найпростіше. Одним з рішень може стати покупка машину стану Б/В з Америки. Вигідність такого вибору полягає в:

  1. Вартість. Навіть поверхневий аналіз свідчить про те, що авто з США дешевше. Ціна в Америці та Європі значно відрізняється. Якщо включити у вартість всі складові, розмитнення та оформлення документів, різниця складе близько третьої частини. Це суттєва економія. При рівному бюджет США та Канаді можна розраховувати на більш вигідну пропозицію, ніж в Європі.
  2. Експлуатаційні характеристики. Вік пропонованих одиниць транспорту рідко перевищує п’ять років. Купуються машини на страхових аукціонах. Найчастіше – це авто з невеликими пошкодженнями. Часто американці не зберігають подібний транспорт. Через страхові він потрапляє на аукціонні майданчики. Для імпорту вибір робиться на користь авто з невеликими або незначними ушкодженнями. Такі елементи, як двигун, коробка передач, мають бути цілими. На кузові припускаються дрібні подряпини. Імпорт машини включає в себе все, починаючи від перегону через кордон до постановки на облік території України.
  3. Комплектація. Багато виробників роблять для Америки більш досконалу начинку, ніж для європейських родичів. Американці, як першопрохідці автоконструювання, звертають увагу на всі новинки і правила безпеки.

Чому варто купувати в Lubeavto

Досвід роботи компанії з українськими споживачами становить вже близько п’яти років.

Продаж ведеться в кількох великих містах країни. У нашому розпорядженні власні площі для зберігання автотранспорту. Тут стоять вже повністю підготовлені до продажу одиниці транспорту. При необхідності, після підписання договору купівлі-продажу, юристи і менеджери продовжують супровід.

Каталог має простий інтерфейс. Після вибору марки можна орієнтуватися і відразу на:

  • тип кузова;
  • обсяг двигуна;
  • пробіг;
  • тип коробки передач.

Якщо серед моделей, які пройшли діагностику та ремонт, ви не змогли знайти підходящої. Можна замовити авто прямо з США. Воно отримає ті ж послуги з оформлення документів. Всі етапи процедури не суперечать вимогам існуючого законодавства. Оплата проводиться після доставки і ремонту.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці volvo з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на volvo в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка volvo з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан volvo перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.