Автомобілі Volkswagen з США

Доставлені авто

Автомобілі Volkswagen з США

Автомобілі Volkswagen мають відносно невелику історію. Роком народження компанії вважається 1937 рік. За п’ять років до цього ідея створити нове “народне авто” прийшла керіництву Німеччини. Створення оновленої країни вони пов’язували і з автомобілебудуванням. А компанія повинна була стати її символом. Завдання поставлене перед конструкторами було гранично чітким. Ціна однієї транспортної одиниці не перевищує тисячу рейхсмарок. Назва Фольксваген стала з’єднанням двох німецьких слів:

  • volks – народний;
  • wagen – автомобіль.

Перший представник цієї марки з’явився в 1934 році. Прототипом стало Porsche. Масове виробництво почалося через чотири роки. Під час другої світової війни на базі цього авто були розроблені і запущені на конвеєр машини-амфібії. На логотипі зображено поєднання двох літер “V” і “W”.

Сьогодні корпорація об’єднує в собі кілька марок, серед яких і Шкода. Серед машин, що випускаються під брендом Фольксваген, є різні види кузовів. Це седани, мікроавтобуси, позашляховики, спорткари і навіть електрокари. Є серед модельного ряду і гібридні авто. Вони оснащені силовою установкою, що складається з бензинового об’ємом двигуна 1,4 і електромотора.

Переваги купівлі автомобіля Volkswagen з Америки

Автомобіль, у якого стан Б/В, можна підібрати не тільки на території України чи Європи. Популярність набирає купівля вживаних машин з Америки. За кордоном, наприклад США або Канаді, можна підібрати гідні моделі при відносно невеликому бюджеті. При цьому начинка і експлуатаційні характеристики будуть на порядок вище, ніж у європейських аналогів. У такої покупки є цілий ряд переваг:

  1. Вартість. Це один з найбільш важливих плюсів. Якщо підрахувати вартість доставки з-за кордону, розмитнення, послуги перегону, а також діагностику та ремонт, то виходить економія близько 40%. Таким чином, при однаковому бюджеті з Америки можна замовити авто, яке на порядок краще європейського аналога.
  2. Комплектація. Для американського споживача іноземні виробники цікаві тільки тоді, коли їх начинка має свої особливості. Наприклад, той же Chevrolet, буде виглядати для американця більш привабливим. Але іноземні автобудівники знайшли підхід до консерваторів і вражають їх ТОПовою комплектацією. Імпорт спрощується також за рахунок перегляду митних ставок та введення нових вимог до автомобілів Б/В.
  3. Стан. Весь транспорт купується на аукціонах. В основному на продаж виставляються машини, які містять невеликі пошкодження. За кордоном простіше купити нове авто, ніж їздити на побитому. Пробіг у таких машин дозволяє використовувати їх ще довгий час. Вибір можна зробити через низку параметрів, наприклад, за типом коробки передач. Після приїзду на Україну автомобілі перевіряються, діагностуються і при необхідності ремонтуються. Для цього в штаті знаходиться спеціалізований персонал.

Чому варто купувати в Lubeavto

Компанія Lubeavto займається безпосередньо доставкою автотранспорту з Америки. В повний пакет послуг входить вибір машини, доставка через логістичну компанію, вирішення питань на митниці і сплата всіх необхідних податків. Ми працюємо відповідно до вимог існуючої нормативно-правової бази. Після купівлі при необхідності надається допомога з оформленням документів і постановкою на облік на ім’я нового господаря.

В наявності існуючі майданчики для стоянки автотранспорту. Це зменшує час очікування по підготовці потрібного автомобіля до продажу.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці volkswagen з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на volkswagen в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка volkswagen з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан volkswagen перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.