Автомобілі Tesla з США

Доставлені авто

Купити автомобіль Tesla з США

Tesla – це один з лідируючих брендів автомобілів на сьогоднішній день. Це революційний винахід двадцять першого століття, відмінно вписуються міський стиль життя. Екологічно чистий електромобіль здатний пересуватися на великі відстані на одній зарядці і працюєте за рахунок електричного двигуна. У електромобіль вбудований літій-іонний акумулятор, що дозволяє електрокару долати до 426 кілометрів після підзарядки. На такому електрокарі легко можна не тільки роз’їжджати по місту, а й подорожувати в інші країни. Бояться того, що батарея розрядиться не потрібно, так як на сьогоднішній день зарядки для таких автомобілів розташовані практично на кожному кроці. Купити хороший БО електрокар Tesla з США можна на сайті Lubeavto. Це відмінний варіант, щоб підкреслити прагнення водія робити світ чистішим за рахунок екологічності свого транспорту.

Як вибрати і купити Tesla в США

Каталог сайту надає безліч безліч моделей електромобілів, серед яких можна вибрати найбільш підходящий. На сайті з’являються тільки кращі пропозиції, якість яких повністю відповідає зазначеній вартості. Вибираючи електрокар на сайті, потрібно уважно вивчити наступні характеристики:

  • вартість;
  • стан електрокара;
  • стан ходової, гальм і зарядного роз’єму;
  • скільки кілометрів може проїхати на одному підзаряді.

Перед покупкою потрібно зрозуміти для себе: навіщо потрібно авто? Якщо електрокар призначений для звичайних поїздок по місту, можна вибрати недорогий варіант з невеликим запасом ходу. Якщо клієнт веде активний спосіб життя, планує подорожувати на своїй машині, тоді йому необхідно придбавати електрокар, здатний без підзарядки проїхати 426 кілометрів. У США компанія Tesla дуже популярна. Однак, оскільки американці користуються своїми авто до трьох років, в каталог сайта нерідко потрапляю автомобілі з невеликими ушкодженнями кузова, які, як правило, при експлуатації практично не помітні. У Lubeavto можна купити гарне БО авто Tesla за низькою ціною. Це хороший варіант знайти саме той варіант, на який клієнт розраховує.

Як замовити Tesla з США в Україну?

Після здійснення покупки, клієнт може домовиться з менеджерами про перегоні машини. Сайт бере на себе всі клопоти з перевезення автомобіля Tesla з США в Україну. Перевезення здійснюється в два етапи:

  1. електрокар переганяється з США чи Канади в Литву;
  2. з Литви електромобіль доставляють до Львова.

Працівник компанії доставляє авто на вказане клієнтом місце. Там проводиться передача ключів і всіх документів на Tesla. Всі автомобілі виглядають як нові і, як правило, пошкодження зовсім непомітні.

Чому варто купувати у Lubeavto

Звернувшись за покупкою в компанію Lubeavto, клієнт отримає наступний перелік послуг:

  • допомога з підбором відповідної моделі електрокара в залежності від бюджету клієнта і його очікувань за характеристиками;
  • перегін автомобіля з США або Канади в Україні в максимально короткі терміни;
  • надання допомоги з розмитненням;
  • проведення ремонту та замовлення запчастин з США, Канади та країн Європи.

В каталозі сайту є безліч нових і старих електрокарів. Менеджери сайту підбирають хороші варіанти за бюджетними цінами. Після придбання і отримання авто на протязі всього часу клієнт може звернутися до персоналу сайту за покупкою різних деталей, необхідних для ремонту машини. Компанія Lubeavto займає лідируючі місця серед конкурентів. Вона підбирає своїм клієнтам тільки найкращі пропозиції. Серед них і кращі бюджетні моделі Tesla, що відрізняються якістю і довговічністю.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці tesla з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на tesla в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка tesla з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан tesla перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.