Автомобілі Renault з США

Доставлені авто

Renault з США

З конвеєрів французької компанії Renault Group сходять відомі моделі автомобілів вже протягом більше ста років. Крім марки Рено під цим брендом також випускається бюджетна щодо комплектації та вартості Dacia.

Засновниками компанії були три брати Рено. Їх основним бажанням було розробляти і впроваджувати найновіші технології. Розвиток йшов такими темпами, що вже в 1921 році був запущений конвеєр, а перед початком другої світової війни про Renault говорили, як про корпорацію. Вона мала свої філії не тільки на території Франції, але і в Англії і Бельгії. Після смерті її власника в 1944 році компанія була націоналізована. Але це не зробило автомобілі гірше. Навпаки, було продовжено напрямок постійного вдосконалення. Так продовжується і по сьогоднішній день.

Боротьба за чистоту навколишнього середовища, екологічно чисті види палива – все це не обійшло стороною і цю корпорацію. В 2011-13 роках з’являються перші електрокари. Під капотом цих машин знаходиться мотор, який поповнює свої запаси палива на електро заправках за допомогою зарядки. Це зручні, доступні і компактні автомобілі.

Переваги купівлі автомобіля Renault з Америки

Не всі можуть дозволити собі нові автомобілі, тому компанія Lubeavto пропонує купити Б/В машини. Всі вони завезені з-за кордону, а саме з США. Весь транспорт закуповується на аукціонах, які влаштовують в Америці страхові компанії. Багаторічний досвід дозволяє говорити нам про практичності та економічності такої купівлі. Серед переваг:

  1. Фактор ціни. Вартість машини з-за кордону приблизно на третину менше, ніж аналогічні моделі в Європі. Невеликі митні ставки дають можливість отримати значну економію. При одному і тому ж бюджеті можна вибрати більш нові та цікаві моделі.
  2. Комплектація транспортних засобів. Начинка в таких машин найкраща. Американці насамперед роблять вибір на користь комфорту і тому до наповнення автомобілів ставляться дуже уважно. Це стосується, як американських,так і закордонних виробників.

Стан. Автотранспорт, виставлений на продаж, купується на аукціонах. Після ДТП страхові виставляють його на аукціони. Представники компанії суворо контролюють, щоб машини не мали істотних пошкоджень. Вік у них невеликий, а отже, і пробіг. Імпорт здійснюється за допомогою відомої логістичної компанії. Її ім’я – це якість перевезень. Після перегону авто проходить діагностику і ремонт. Вибирають ту одиницю, де пом’ятий або пошкоджено кузов. Всі провідні вузли повинні бути цілими.

Чому варто купувати у Lubeavto

Ми пропонуємо великий автопарк машин, які вже пройшли перегін і розмитнення. Але, якщо клієнт не зможе підібрати товар, який його цікавить на Україні, можна за допомогою посилання, розміщеного на сайті, перейти до актуальних лотів аукціону. Спираючись на вимоги замовника, наші менеджери допоможуть підібрати і замовити потрібний автомобіль. Важливий не тільки:

  • обсяг двигуна;
  • тип коробки передач або рік випуску.

Вони не тільки правильно оцінять пошкодження, а й проведуть оформлення всіх необхідних документів, включаючи доставку. Ми допоможемо вам провести постановку на облік після покупки. На весь транспорт надається гарантія. Перед покупкою можна пройти тест-драйв на нашому спеціалізованому майданчику.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці renault з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на renault в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка renault з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан renault перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.