Автомобілі Porsche з США

Доставлені авто

Porsche з США

Компанія Porsche відома на весь світ своїми спорткарами. Боліди під цією маркою ставали переможцями на перегонах світового рівня. Серед моделей також є і позашляховики, але спортивні автомобілі – це те, що принесло німцям популярність і успіх. На логотипі компанії зображено герб Штутгарта – батьківщини Порше. Місто було засноване на місці кінного заводу, тому на емблемі є зображення коня.

Цей бренд один з найбільш прибуткових у світі. Цікаво, що по сьогоднішній день її можна назвати сімейним бізнесом, так як основний пакет акцій належить династії Порше. До моменту випуску першої машини під цим логотипом – засновник компанії вже мав великий досвід в автомобілебудуванні. Він брав участь у розробках знаменитого “Жука” для компанії Volkswagen і гоночної моделі Type 22. Все це лягло в основу сьогоднішніх автомобілів Порше. Під час другої світової війни талановитий конструктор брав участь у конструюванні “Тигрів” і “Пантер”. а також іншої військової техніки. Датою заснування компанії вважається 1931 рік, а перший справжній Porsche виїхав на дороги світу лише в 1951 році.

Переваги купівлі автомобіля Porsche з Америки

Новий напрям у продажу старих автомобілів – це імпорт машин Б/В з Америки. Є ряд переваг, який говорить на користь таких покупок. Машини, які потрапляють на територію України завдяки перегону через кордон, престижніше.

 1. Технічний стан. У США проводяться аукціони з продажу транспорту, який потрапив у дорожньо-транспортні пригоди. Не треба думати, що це повністю розбиті купи металобрухту. На них можна підібрати багато автомобілів, які мають невеликі зовнішні пошкодження, а в іншому – вони цілі і на ходу. Компанія Lubeavto купує такі транспортні засоби та здійснює доставку, а також розмитнення. Клієнту пропонують тільки після ремонту і повторної діагностики.
 2. Вартість. Економія в ціні становить близько сорока відсотків від вартості аналогічної моделі в Європі. Це означає, що в рамках бюджету можна вибирати більш новий транспорт з кращими характеристиками або просто заощадити гроші.
 3. Комплектація. Американці, будучи одними з родоначальників, дуже педантично ставляться до закордонних виробників. Тому отримавши авто із США, можна говорити про більш ТОПову начинку. Моделі відповідають найвищим вимогам в області електроніки та машинобудування.

Чому варто купувати у Lubeavto

Ось уже протягом п’яти років наша компанія працює з українськими автолюбителями. Наш автопарк пропонує великий вибір машин, привезених з-за кордону. Це вже відремонтовані та підготовлені до продажу транспортні одиниці. Повний каталог розміщений на сайті. Всі оголошення про продаж містять реальні фото з повною карткою товару:

  • тип кузова;
  • різновид коробки передач;
  • обсяг двигуна;
  • пробіг і рік випуску.

Крім цього, покупець може поїхати на майданчик і протестувати свій вибір. Наше нове обладнання та кваліфіковані фахівці дають можливість давати гарантію на продукцію. У нас можна замовити просто перевезення машини. Купити у нас автомобіль – це значить отримати повний пакет послуг, включаючи оформлення документів і післяпродажну постановку на облік. Юристи стежать за тим, щоб виконувалися всі вимоги законодавчої бази країни.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці porsche з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на porsche в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка porsche з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан porsche перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.