Автомобілі Peugeot з США

Доставлені авто

Peugeot з США

Peugeot – найбільша у Франції компанія, що виготовляє автомобілі. З її конвеєра сходять не тільки легкові машини. Це ще і відомі на весь світ спорткари, гоночні авто, транспорт спеціального призначення, велосипеди та мотоцикли.

Перші згадки про компанію датуються кінцем 19 століття. По початку “Брати і сини Пежо” випускають деталі для велосипедів та кінних екіпажів. Але в 1891 році з’явився перший автомобіль з бензиновим двигуном. Перша партія складалася з 10 різних машин. У тому ж році одна з них виїхала по трасі велопробігу Париж-Брест-Париж. Загальну увагу стало поштовхом до подальшого розвитку. А гонка показала, як важливо для бізнесу представлення продукції на таких змаганнях. В музеї компанії зберігається унікальна модель – це індивідуальне замовлення бея з Алжиру, виготовлена в 1892 році. Вона має литий кузов з срібла і двигун на 4 циліндра.

Сьогодні цей бренд легко впізнати за зображенням лева на капоті. Цікаво, що логотип є справжнім супутником компанії. Ще за півстоліття до випуску першого авто, на товарах Пежо (пилах, скобах і т. п.) почав з’являтися лев, як символ міцності і надійності. За сто років він трохи змінився, але як і раніше означає те ж саме.

Переваги купівлі автомобіля Peugeot з Америки

Ви вирішили придбати автомобіль, який вже був у вжитку, тоді розширюйте територію пошуку і зверніть увагу на машини, які завозять з-за кордону, наприклад Б/В з США і Канади. Ви зможете підібрати модель, яка буде за своїми характеристиками, комплектації і станом на порядок вище, ніж її європейські аналоги. Розглянемо переваги такої купівлі:

  1. Економія. Ціна – один з найважливіших параметрів. Привезено з Америки авто, навіть після проходження всіх процесів (розмитнення, послуги логістів по перевезенню через кордон) вартість стає на 40% дешевше. Імпорт пред’являє більш високі вимоги до товару при тому ж бюджеті.
  2. Начинка. Американці звертають увагу на виробників інших країн тільки в тому випадку, якщо цей бренд має деякі особливості. Наприклад, відмінності у комплектації. Тому авто з-за кордону насамперед мають ТОПову начинку. Перегін і доставка транспорту стала можливою завдяки низьким митних ставкам.
  3. Стан. Усі транспортні засоби придбані на аукціонах. Страхові компанії виставляють на продаж машини після ДТП. Оскільки американці воліють купити нове авто, ніж їздити на битом, пробіг невеликий. Після вибору марки автомобіля, ретельно перевіряються всі характеристики. Наявність пошкоджень має бути незначною, з працездатністю провідних вузлів. Вже в Україні машина ретельно перевіряється і визначається необхідність ремонту. До клієнта приїжджає вже готовий транспорт.

Чому варто купувати у Lubeavto

Доставка автотранспортних засобів з-за кордону – це один з основних напрямків в компанії Lubeavto. На території України ми маємо свої майданчики для стоянки транспорту. Тут розміщуються вже відремонтовані і підготовлені автомобілі. Це не дві машини, а цілий автопарк. На сайті можна уважно подивитися фотографії і докладні характеристики. У картці товару вказується тип двигуна і його обсяг, різновид коробки передач, рік випуску, пробіг і багато іншого.

У нас також можна замовити оформлення всіх необхідних документів відповідно до чинного законодавства.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці peugeot з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на peugeot в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка peugeot з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан peugeot перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.