Автомобілі Opel з США

Доставлені авто

Opel з США

Батьківщина Opel знаходиться в Німеччині. Цей німецький виробник автомобілів відомий у всьому світі. Історія бренду почалася зі швейних машинок, які випускав Адам Опель. Наступним кроком були велосипеди. Винахід автомобіля не привів в захват Адама, зате захопив його синів. Саме завдяки їм на дороги Німеччини в 1899 році виїхала перша машина цієї марки.

Протягом десятиліття брати Опель стрімко розвивалися і змогли завоювати визнання вітчизняних автолюбителів. 1911 рік можна вважати переломним в історії концерну. На фабриці сталася пожежа, яка знищила все. Завдяки цьому було куплено нове обладнання, з’явився перший у всій Європі конвеєр.

Сьогодні Опель – це в першу чергу легкові автомобілі усіх видів. Крім таких типів кузова, як седан, хетчбек або універсал, під цією торговою маркою випускають позашляховики і спорткари. Починаючи з кінця вісімдесятих авто цієї марки їздять на двигунах з низьким рівнем викидів. Розробки в цьому напрямі ведуться постійно.

Переваги купівлі автомобіля Opel з Америки

Для людей, які люблять свободу в пересуванні і незалежність від інших, навряд чи можуть уявити собі життя без автомобіля. Це ж стосується і тих, у кого велика сім’я. Вибір машини починає з підбору багатьох факторів. І ціна грає при цьому не останню роль. Поєднання вимог з наявним бюджетом є найскладнішим моментом. Купівля Б/В авто Америки може допомогти вирішити цю проблему. Будь-який автолюбитель перед купівлею розглядає для себе наступні фактори:

  1. Ціна. Аналіз вартості показує, що купити машину з США дуже вигідно. Автомобілі одного і того ж виробника, включаючи марку, в Америці і тут коштують по-різному. Різниця становить більше сорока відсотків. А це значна економія для бюджету. Це означає, що при однакових умовах покупець може розраховувати на більш вигідне придбання.
  2. Пробіг і рік випуску. Ми реалізуємо автомобілі, які не старше п’яти років з моменту випуску. Всі транспортні засоби купуються на американських аукціонах. Це транспорт, який потрапив у дорожні пригоди. Американці воліють відразу ж продавати ці машини. Страхові компанії виставляють їх на торги. На імпорт підбираються тільки ті автомобілі, на яких немає великих пошкоджень і всі ключові вузли цілі. Це стосується коробки передач і двигуна. Процес пересування машини виглядає наступним чином: це імпорт, перегін через кордон і розмитнення. Послуги логістів враховуються в кінцеву ціну. На території України авто проходить діагностику і необхідний ремонт.
  3. Комплектація. Начинка машини може залежати від країни виробника. Транспорт для американського ринку відрізняється більш досконалою комплектацією. Щоб привернути увагу американців, потрібно запропонувати щось ексклюзивне, наприклад, електроніку.

Чому варто купувати у Lubeavto

На території України компанія Lubeavto працює вже більше п’яти років. Мережа філій постійно розширюється. Наші співробітники самі уважно підбирають всі автомобілі для продажу. На наших майданчиках розміщено достатня кількість машин вже готових до продажу. За допомогою наших юристів, покупець зможе пройти оформлення всіх документів та здійснити постановку на облік. Якщо в нашому автопарку не знайдеться необхідна модель, ми здійснимо доставку з-за кордону.

Підібрати потрібну модель можна за всіма параметрами, включаючи обсяг двигуна.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці opel з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на opel в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка opel з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан opel перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.