Автомобілі Nissan з США

Доставлені авто

Nissan з США

Сьогодні Nissan – одна з найбільших у світі компаній, що збирають автомобілі. Нарівні з Toyota і Honda вона займає провідні місця на світовому ринку. А колись в далекому 1925 році прабатько великого концерну з’явився на базі двох невеликих компаній. Назва Nissan з’явилася значно пізніше, у 1934 році. Японцям не вистачало досвіду, обладнання, потрібні були союзники. Вони звернулися до американців. Але політика уряду Країни Вранішнього Сонця наклав вето на цю угоду.

На щастя для цінителів Ніссан з’явився американець Горхам, який купив Америці обладнання однієї розореної фірми по виробництву машин. А ще найняв на роботу її провідних фахівців. А далі пішов стрімкий розвиток нового бренду. Зараз компанія відома своїми легковими автомобілями позашляховиками та авто бізнес-класу. Велику увагу розробник приділяє проблемі забруднення навколишнього середовища, розробляючи нові варіанти трансмісії.

Переваги купівлі автомобіля Nissan з Америки

Для різних країн випускають товари, що відрізняються по комплектації і ціні. Автомобілі не виняток. Купити машину стану Б/В з США може бути вигідно. Ось лише деякі з плюсів такої купівлі:

  1. Вартість. Наша компанія пропонує вам повний пакет послуг з перевезення та оформлення документів для машин з-за кордону. Авто проходить шлях від аукціону, розмитнення та до клієнта. Кожен з цих етапів має свою вартість. В кінцеву ціну машини входять усі ці складові. Але навіть при цьому воно виходить практично на 40% дешевше. Це дуже вагома економія. Тому навіть при невеликому бюджет можна отримати гарне авто.
  2. Стан. Машини, пропоновані для продажу, купуються в США і Канаді на аукціонах уживаних автомобілів. Тут можна знайти багато марок. Весь цей транспорт потрапляє на майданчики після ДТП. З них підбираються тільки ті машини, які мають дрібні пошкодження. Вони не повинні бути пов’язані з основними вузлами. Вони мають невеликий пробіг. Після імпорту на територію України, авто проходять діагностику і невеликий ремонт. Клієнти будуть ще довго насолоджуватимуться їздою на них.
  3. Комплектація. Транспортні засоби з Америки виграють ще і по збірці. Начинка такого автомобіля в кілька разів краще, ніж у європейського аналога. Також, як і в автосалоні, є можливість підібрати потрібну марку, виробника та інші характеристики. Наприклад, коробку передач, об’єм двигуна і тип кузова. Всі транспортні одиниці розташовуються на зручних автостоянках. Клієнт може повністю оглянути купівлю і пройти невеликий тест-драйв.

Чому варто купувати у Lubeavto

Компанія Lubeavto має кілька філій в Україні. Мережа постійно розширюється. Маючи доступ до американських аукціонів, основним напрямком її діяльності є доставка і перегін уживаних машин з США. Транспорт можна не тільки купити. Ми також пропонуємо перегнати подарований автомобіль.

Зробити вибір в нашу користь допомагає досвід роботи Lubeavto. Штат складається з кваліфікованих співробітників, має свої майданчики для стоянки і новітнє обладнання для діагностики. Повний супровід машини до покупця. Допомога в постановці на облік.

Ми виконуємо всі вимоги існуючого законодавства. Якщо ви не хочете довго чекати, то зверніть увагу на вже готовий до продажу товар. На сайті можна підібрати потрібну машину і замовити її оформлення.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці nissan з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на nissan в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка nissan з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан nissan перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.