Автомобілі Mitsubishi з США

Доставлені авто

Mitsubishi із США

Автомобіль Mitsubishi – одні з найстаріших і найбільш впізнаваних на дорогах. Цьому бренду вже більше ста років. Його логотип з’явився ще коли концерн тільки починав свою роботу. На першому етапі основною продукцією були пароплави. Початком ери машинобудування в Mitsubishi Motors вважається 1917 рік.

Цікава історія появи логотипу марки. У ньому об’єдналися два родових герба засновників компанії. Це було три ряди ромбів і таке ж число дубових листочків, зрощених в одній точці.

Зараз, відповідно до політики компанії, під ним розуміють основоположні правила:

  • чесність;
  • відповідальність;
  • готовність до співпраці.

Йдучи в ногу з часом, Міцубісі почала випуск електрокарів, які поповнюють запас “палива” за допомогою зарядки на електро заправках. Це новий напрямок дав можливість говорити про концерн не тільки, як про гігант автомобілебудування. Машини, що працюють від електрики – це насамперед вибір на користь екології і нових джерел енергії.

Переваги купівлі автомобіля Mitsubishi з Америки

Купівля машини Б/В – часто відмінна можливість для тих, хто не може собі дозволити нову модель. В цьому випадку можна розглянути купівлю уживаного авто з-за кордону.  Основними постачальниками є страхові аукціони США і Канаді. Придбання такого транспорту має ряд позитивних особливостей. Єдина умова – це здійснення покупки в компанії, яка має надійні відгуки та репутацію. А серед переваг:

  1. Цінова політика. Те, що машина з-за кордону – дороге задоволення, найбільша помилка обивателів. Насправді ціна у Америці набагато нижче, ніж на аналогічні моделі в Україні. Невисокі митні ставки дають можливість заощадити бюджет практично в половину. Така економія відкриває більш широкі можливості.
  2. Комплектування ТЗ. Американці можуть купити бюджетні авто і у своїх виробників. Звертаючи увагу на іноземний автопром, вони хочуть отримати комплектацію преміум-класу. Таким чином машини з США – це поліпшене наповнення і менша вартість.
  3. Стан. Ми купуємо автомобілі після ДТП з незначними ушкодженнями. Вік їх часто не перевищує трьох-п’яти років. ТЗ з серйозними ушкодженнями не розглядаються. Після перегону авто на територію України, проводиться діагностика і ремонт. Високотехнологічне обладнання дає можливість виконати рихтування кузова таким чином, що машина виглядатиме, як нова.

Чому варто купувати в Lubeavto

У нас можна не тільки купити вподобаний автомобіль, але і замовити доставку обраного самостійно. На сайті міститься посилання для переходу на аукціони Америки. Наші менеджери прорахують для вас попередню вартість доставки. Оцінюючи ТЗ, компанія Lubeavto буде орієнтуватися не тільки на ваші технічні вимоги:

  • об’єм двигуна;
  • ручну або автоматичну коробку передач;
  • пробіг та інші.

У заключну суму увійде і імпорт, а також вартість розмитнення. Крім того, майстри допоможуть оцінити пошкодження і дадуть висновок щодо доцільності ремонту.

Купівля в нашій фірмі гарантує правильність оформлення всіх документів, перевірку історії товару. Ми самі займаємося сертифікацією, а також допомагаємо поставити транспортний засіб на облік за місцем прописки клієнта. При доставці ми співпрацюємо з логістичної фірмою Baltic Auto, так як є її офіційними представниками.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці mitsubishi з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на mitsubishi в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка mitsubishi з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан mitsubishi перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.