Автомобілі Mercedez з США

Доставлені авто

Купити Mercedes з США

Одним з найпопулярніших брендів авто є Mercedes з його незабутнім дизайном і комплектацією. Це відмінне рішення не тільки для повсякденних поїздок, але і для довгих подорожей не тільки по країні, але і за кордоном. Великий запас ходу і витрата палива дозволяють автомобілю без коливань долати великі відстані. Сучасні автолюбителі звикли придивлятися не лише на клас автомобіля, але і на рівень комфорту і продуктивності. Mercedes з США підходить для покупки за всіма критеріями. Для його обробки використовуються тільки якісні матеріали. Всі системи автомобіля працюють плавно, завдяки чому дорога практично не відчувається. Mercedes з США відрізняється від своїх конкурентів хорошою динамікою, бюджетних і продуктивністю. Купити Mercedes з аукціону можна на сайті Lubeavto. Транспорт цієї марки підкреслить вишуканий смак автомобіліста і його вибір на користь надійності і безпеки.

Як вибрати і купити Mercedes в США

Багато американців купують автомобілі всього на два – три роки. По закінченню цих років ці БО авто продаються і нерідко перевозяться в інші країни. На сайті Lubeavto можна вибрати марку Mercedes будь-якого року випуску і комплектації. У каталозі представлені найрізноманітніші моделі, які відрізняються від українських цін своєї бюджетної та можливістю добре заощадити на розмитненні. Вибираючи БО авто на сайті, у клієнта є можливість ознайомиться з повною характеристикою кожного варіанту, переглянути фотографії та визначити стан сподобалася машини. Нерідко в каталозі Lubeavto можна знайти ТЗ з невеликими ушкодженнями кузова, проте всі вони незначні і підлягають ремонту. Перед тим, як зробити вибір, клієнт обов’язково повинен ознайомиться з наступними вимогами до машин бренду Mercedes:

  • вартість;
  • країна виробника;
  • тип кузова;
  • яка коробка передач встановлена;
  • додаткові параметри.

Підбирати авто потрібно виключно під свої вимоги. Якщо машина вам потрібна тільки для пересувань по місту, вам нема чого витрачається на варіанти з великим пробігом. Щоб купити ТЗ виробника Mercedes з США, потрібно зв’язатися з менеджерами, номер яких вказано на сайті. Клієнта з українським громадянством обслужать в телефонному режимі і внесуть всі необхідні дані. Замовивши машину на сайті, покупець також може домовитися за перегін автомобіля в відмінному стані на територію України.

Як замовити Mercedes з США в Україну?

Перевезення з Америки в Україну відбувається самою компанією. Lubeavto повністю бере на себе відповідальність за перегін транспорту. Звичайно, клієнт з українським громадянством може замовити імпорт за свої гроші. Але це буде коштувати набагато дорожче і займе багато часу, тоді як компанія зробить це враз швидше і дешевше.
ТЗ з Америки в Україну переганяється через кордон Литви. У цьому компанії допомагає велика логістична фірма, яка відповідає за збереження вашої покупки. Відстежити пересування свого автомобіля можна на сайті в режимі онлайн. Для цього в вільну комірку потрібно вбити номер.

Чому варто купувати у Lubeavto

Lubeavto – одна з найбільших компаній у всій Україні. Вибираючи цю фірму для покупки і імпорту машини, клієнт робить вибір на користь економії і надійності. Переваги покупки машини в ліцензованому Lubeavto:

  • невисока вартість товарів;
  • доставка машин з аукціону здійснюється за рахунок фірми;
  • компанія передає всю документацію і ключі прямо в руки власникові;
  • допомога при розмитненні машини.

Якщо під час експлуатації машина ламається, ліцензований Lubeavto замовляє всі необхідні деталі з Канади, США або Європи. Компанія здійснює повну підтримку машини до її продажу і після.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці mercedes з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на mercedes в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка mercedes з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан mercedes перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.