Автомобілі Mazda з США

Доставлені авто

Mazda з США

Хто б міг подумати, що історія цього японського бренду почалася ні багато ні мало з пробки. Першою продукцією були саме будівельні матеріали. Але вже в 1931 році починається історія автомобілебудування. Спочатку це були мотоцикли, а потім – так звані трицикли. Вони охоче розкуповували на потреби японської армії під час Другої світової війни.

Сьогодні автомобілі Mazda представлені вантажівками, автобусами, легковими машинами та мікроавтобусами. У модельному ряду використовуються всі моделі кузова:

 • седани;
 • позашляховики;
 • спортивні кари.

Цей напрям у розвитку компанії зараз найбільш перспективний. Основна ставка робиться на малий і середній клас, а також спортивний напрямок. Останні не так давно було представлено новоїю моделлю RX-8. Заводи під брендом Мазда займаються збірками автомобілів в 21 країні по всій земній кулі. У плані розвитку і розширення збуту концерн активно співпрацює з Фордом.

Переваги купівлі автомобіля Mazda з Америки

Зараз на ринку старих авто з’явився новий сегмент. Це імпорт транспортних засобів Б/В з США і Канади. Така купівля має певні переваги. Якщо говорити про престиж, то ви купуєте машину, яка буде на порядок краще, ніж її аналоги з Європи.

 1. Стан. В Америці існує традиції організації аукціонів, на яких продається автотранспорт після ДТП. Чому не варто боятися покупок на таких торгах? Тут можна придбати товар хорошої якості з необхідними характеристиками і незначними ушкодженнями. Компанія Lubeavto займається викупом подібного транспорту, його доставкою на територію України для подальшого ремонту та продажу.
 2. Ціна. У вартість такої машини закладають багато складових. Серед них і витрати на розмитнення та перегон. Але навіть при обліку цих факторів кінцева цифра виходить значно меншою. Виходить економія близько сорока відсотків. При таких показниках можна розглядати більш нових одиниць з меншою величиною пробігу, не виходячи за рамки вашого бюджету.
 3. Комплектація. Щоб отримати американців в якості клієнтів, закордонним виробникам доводиться проявляти винахідливість. Довгий час вони віддавали перевагу тільки своїм автогігантам. Тому вибір на користь моделей тієї чи іншої марки, виготовлених для Америки, – це ставка насамперед на кращу начинку.

Чому варто купувати в Lubeavto

Наша компанія вже більше п’яти років займається продажем автотранспорту з Америки і Канади. У нас досить великий асортимент машин, вже привезених з-за кордону. На сторінках нашого сайту можна подивитися актуальний каталог товарів. Вибір здійснюється, виходячи із звичних технічних характеристик:

 • марка та модель;
 • виробник;
 • тип коробки передач;
 • обсяг і різновид двигуна;
 • рік випуску.

Всі транспортні засоби можна подивитися і переконатися в їх справності. Після доставки кожна машина проходить обов’язкову діагностику і ремонт. У комплекс наших послуг входить також юридична підтримка і оформлення документів, згідно з вимогами законодавчої бази країни. Після підписання всіх необхідних паперів, менеджери супроводжують клієнта далі для постановки ТЗ на облік. Для постійних клієнтів у нас передбачена гнучка система знижок. Є можливість гарантійного обслуговування на наших сервіс-центрах.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці mazda з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на mazda в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка mazda з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан mazda перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.