Автомобілі Lincoln з США

Доставлені авто

Упс ... Автомобіль в дорозі!

Lincoln – це американський виробник авто, який продає свою продукцію на території США, Канади, Мексики, а також країн Близького Сходу. З 2014 року поставки легкових авто стали можливі також на територію Китаю.

Компанія була заснована в 1917 році спочатку для виробництва деталей для авіації. Потім, після Першої світової війни, було організовано виробництво престижних авто. Компанія продавалася кілька разів, поки її власником не став Генрі Форд.

Lincoln має великий досвід створення лімузинів для діючих президентів Сполучених Штатів Америки. А тому такі авто цікаві не тільки в якості функціонального транспорту, а і як частинки світової історії.

Автомобілі Lincoln з США

В Україні ціни на машину Lincoln на порядок вище, ніж в США і Канаді. А тому замовити машину можна саме там. Вартість автомобіля безпосередньо залежить від його технічних характеристик і формується виходячи з:

  • моделі та року випуску;
  • використовуваного палива для заправки;
  • типу кузова;
  • типу коробки передач;
  • пробігу автомобіля;
  • обсягу двигуна;
  • відсутності або наявності пошкоджень.

Купити імпортний автомобіль Лінкольн в офіційного дилера – задоволення не з дешевих. У той час як придбання такого авто на аукціоні в США – це вдале рішення, що дозволяє заощадити фінанси. Придбати машину цієї та інших марок можна в нашій компанії. Ми знаходимо підхід до кожного клієнта і супроводжуємо на всіх етапах угоди. При замовленні ви отримаєте консультацію фахівців – митників, юристів, механіків та інших. А тому будете знати все про поточний стан машини цього бренду. За статистикою це дозволяє заощадити близько 30-50% від ціни на українському ринку. Покупець має можливість придбати та оформити авто з Америки на виплат або кредит. Такі умови роблять доставку машин з-за океану доступною для кожного жителя.

Плюси купівлі Lincoln з Америки

Автомобілі, доставлені з США, значно відрізняються від авто з України та європейських країн. Це стосується якіснішої комплектації машини, її високої надійності.

Вартість б/в і нових легкових авто в Америці та Канаді значно нижче, ніж в країнах СНД. При цьому, навіть будучи в експлуатації, вони зберігають гарний технічний стан і мало чим відрізняються від нових.

Плюсів купівлі автомобіля Lincoln з Америки багато:

  • підбір моделі під свою ціну;
  • великий вибір автомобілів різних марок, в тому числі Audi, Acura та інших з наявності в магазині;
  • прозорість угоди – машина може бути у відмінному стані або вимагати незначного ремонту.

В останньому випадку за лагодження беруться кращі фахівці компанії Lubeavto. Вони проводять ремонтні роботи, надають звіт. Тому кожен наш клієнт завжди впевнений у тому, що отримає бажаний автомобіль в зазначені в договорі терміни.

Чому варто купувати у Lubeavto

Замовити автомобіль за допомогою компанії Lubeavto вигідно, так ви завжди будете впевнені у своїй купівлі. Наші фахівці проведуть безкоштовний підбір автомобіля і розрахують вартість доставки та розмитнення моделі в залежності від індивідуальних особливостей транспорту.

Ми також можемо підготувати повний пакет документів як для фізичних, так і для юридичних осіб, провести повний супровід розмитнення автомобіля. Можливе надання фотозвіту на етапі завантаження машини в контейнер і по прибуттю її в порт.

Весь процес від вибору і до отримання автомобіля розбитий на етапи, які контролює тільки замовник.

Підібрати автомобіль можна як під ваші уподобання, так і з наявності на сайті.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці lincoln-2 з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на lincoln-2 в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка lincoln-2 з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан lincoln-2 перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.