Автомобілі Lexus

Доставлені авто

Lexus із США

Автомобілі Lexus – це комфорт, розкіш і зручність сполучені разом. Представники цього бренду спочатку замислювалися для того, що довести американцям, що не тільки вони вміти будувати авто. Японський виробник Toyota, запропонував нову лінійку легкових машин, орієнтованих на преміум-клієнта. Поява Лексуса на американському автомобільному ринку – це результат тривалих маркетингових досліджень, які дозволили зрозуміти, що саме потрібно споживачу в цей момент. Перша машина з офіційною назвою Lexus була представлена в Детройті в 1989 році. З цього моменту почався воістину тріумфальний хід. Нові машини стали з’являтися з року в рік, радуючи своїх фанатів все більш комфортними умовами і комплектацією.

Сьогодні ця марка представлена всіма можливими моделями кузова:

  • седани;
  • позашляховики;
  • спорткари.

Існує історія про те, як Лексус завоював свою славу, як уважний і лояльний до своїх клієнтів. На одній з перших лінійок був виявлений брак. Після декількох звернень, компанія прийняла рішення і особисто вилучила всі продані моделі, внесла корективи і повернула транспорт власникам.

Переваги купівлі автомобіля Lexus з Америки

Якщо чаша ваг, переважила на користь купити Б/В автомобіль, то зверніть увагу транспорт з США або Канади. Серед переваг такої купівлі – можливість при відносно невеликому бюджет отримати авто в гарній комплектації і більш престижного класу, ніж його європейські аналоги. Обираючи автолюбитель керується трьома основними критеріями:

  1. Гроші. Основним критерієм при покупці є ціна. Товар, куплений за кордоном і привезений на територію України, коштує майже в половину дешевше. І це з урахуванням доставки, тобто транспортування, переїздів через кордон і офіційного розмитнення. При такій економії діапазон вибору стає більш широким.
  2. Комплектація. Тут питання полягає в тому, що всі виробники, збираючи авто для споживачів з Америки, використовують більш ТОПову начинку. Здивувати американців, у яких свій автопром досить сильний і відомий, можна запропонувавши тільки щось ексклюзивне. Мова йде не тільки про електроніку, вбудовані зручності, але і про конструкції основних вузлів. Тому “випущено для Америки” – це символ надійності і ексклюзивності.
  3. Технічне стан. Ми пропонуємо автомобілі, які продаються страховими компаніями Америки після ДТП. Вони, як правило, мають невеликий пробіг. Наші менеджери підбирають лише ті авто, які мають незначні пошкодження, що не стосуються провідних вузлів. Після перегону всі машини проходять ретельну діагностику і ремонтуються. Ви можете не переживати за зовнішній вигляд і працездатність транспорту.

Чому варто купувати у Lubeavto

Одним з напрямків роботи компанії Lubeavto є доставка автотранспорту через кордон, а точніше з США і Канади. Ми постійно оновлюємо наш автопарк на території України. Вибір не обмежується декількома моделями, а значить варто звернути увагу й на інші технічні характеристики:

  • коробку передач;
  • об’єм двигуна;
  • вибрати між бензином і дизелем;
  • рік випуску.

Всі транспортні одиниці придбані на офіційних аукціонах Америки. Ви можете бути впевнені, що вони не знаходяться в угоні або під арештом. Ми займаємося імпортом вже протягом п’яти років. В пакет послуг входить не тільки доставка, перевезення через кордон і розмитнення, але і допомога в оформленні документів відповідно до вимог існуючого законодавства.