Автомобілі Land Rover

Доставлені авто

Land Rover із США

Назва бренду Land Rover асоціюється в першу чергу з великими і потужними позашляховиками. Їх конструкція та зовнішній вигляд розроблялися роками. Перші представники цього класу з’явилися відразу після другої світової війни. Англійська компанія Rover Group розпочала випуск нового бренду в досить складних умовах. Дефіцит сталі породив нове новаторське рішення. Позашляховик був зроблений з алюмінію. При цьому в ньому відмінно поєднувалися стійкість і надійність. Вже через пару років машини цієї марки стали символом прохідності і витривалості на дорозі. У середині дев’яностих років минулого століття концерн BMW купив британську Rover Group, а з нею і Лендровер.

До сьогодні під цією назвою випускаються потужні позашляховики, які за своїми якостями, надійністю і прохідністю завоювали за популярністю перші місця у багатьох країнах. Деякі моделі досі випускаються практично без змін. Серед них можна зустріти автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами різного об’єму.

Переваги купівлі автомобіля Land Rover з Америки

Зараз купівля автомобіля – це багато в чому вже необхідність, особливо, якщо ви любите незалежність, подорожі або у вас просто велика родина. Вибір часто залежить від простих факторів. Потрібно поєднати свої бажання з існуючим бюджетом. Ми готові запропонувати цікаве рішення – розглянути можливість купівлі Б/В авто з США. У такої купівлі багато переваг. Розглянемо основні фактори, на які спирається автолюбитель перед покупкою:

  1. Ціна. Аналізуючи ринок уживаних машин, зверніть увагу на пропозиції “купити машину з Америки”. Якщо порівнювати вартість однієї і тієї ж моделі тут і в США, то різниця буде становити більше, ніж третину від заявленої суми. Тобто при однакових умовах бюджет піддається значній економії. Можливо Вам захочеться розглянути інші варіанти і придбати більш престижний транспортний засіб при тій же кількості грошей.
  2. Вік і пробіг.  Весь пропонований транспорт не старше п’яти років. Ми продаємо авто, що потрапили в аварію і виставлені на торги страховою компанією. Американці досить педантичні в цьому питанні і краще не їздити на битому транспорті, навіть якщо пошкодження не суттєві. Всі машини купуються на офіційних аукціонах і проходять ретельну перевірку. Умовою викупу є відсутність пошкоджень в основних вузлах (коробка передач, двигун та інші). Стан має бути оцінено, як “на ходу”. Потім здійснюється імпорт товару. Після перегону через кордон і проходження розмитнення, автомобіль проходить повторну діагностику і невеликий ремонт, наприклад, рихтовка та фарбування кузова.
  3. Начинка. Одні і ті ж моделі можуть випускатися виробниками в різній комплектації. Все залежить від того, для продажу в якій країні вони виготовлені. Як правило, для американських споживачів робиться комплектація більш високого класу. Це відноситься до електронного оснащення і салону в цілому.

Чому варто купувати в Lubeavto

Компанія Lubeavto працює з українськими споживачами вже більше п’яти років. За цей час вона показала себе, як фахівець в підборі транспортних засобів з-за кордону. Ми не просто продаємо вподобану транспортну одиницю, але готові юридично супроводжувати клієнта на всіх етапах оформлення, включаючи постановку на облік.

У нашому розпорядженні власний автопарк машин, вже підготовлених для продажу. Все, що потрібно від клієнта – це озвучити свої вимоги до машини:

  • марка та модель;
  • тип кузова;
  • об’єм двигуна і його вигляд;
  • пробіг.

Якщо на момент покупки необхідного авто не буде на стоянці, то можна зробити вибір з виставлених на аукціоні на цей момент. За допомогою компанії-партнера робиться доставка замовлення на територію України та її подальший огляд.