Автомобілі Kia з США

Доставлені авто

KIA з США
Історія автомобілів KIA почалася в середині минулого століття. На даний момент КІА друга після Хунда автобудівельна компанія в Південній Кореї. У світовому рейтингу вона посідає сьоме місце. Назва компанії перекладається, як “увійти в світ з Азії”. Під цим девізом машини цього бренду колесять по дорогах усього світу.
Концерн займається випуском легкових автомобілів з різними видами кузова: седан або хетчбек. Другий напрямок KIA – виробництво позашляховиків різного ступеня прохідності. На автомобільному ринку виробник також представляє цілий модельний ряд автобусів.
Йдучи в ногу з сучасними технологіями і боротьбою за екологічну чистоту, в минулому році автомагнати був представлений електромобіль КІА Соул EV. Основою для нього стала аналогічна бензинова модель. На капоті замість решітки радіатора знаходиться кришка. Під нею розташовані роз’єми для зарядки. А в багажнику передбачений відсік для перевезення зарядного пристрою.
Переваги покупки автомобіля KIA з Америки
Значне число старих автомобілів переганяють через кордон. В асортименті компанії є цілий ряд машин з США, які вже знаходяться на території України. У купівлі такого транспорту є ряд переваг:
Стан. Якщо Ви вирішили купити Б / У авто, то розгляньте варіант покупки транспортного засобу з Америки. Американці часто міняють машини після того, як з ними сталося ДТП, а тому, виставлений страхової на аукціон транспорт, часто має вік в районі трьох-п’яти років. Наші менеджери відстежують ступінь пошкоджень. Великий плюс – це проходження діагностики та ремонту після імпортування. Часто стара автомашина виглядає під стати новою.
Ціна. Деякі вважають, що купувати за кордоном дорого. Як показує досвід, вартість у США значно нижче, ніж в Україні. Низька митна ставка дає можливість отримати готовий товар майже в половину дешевше. Таким чином, при однаковому бюджеті Ви отримуєте новішу модель з меншим пробігом і роком випуску.
Комплектація. Між автомобілями для Європи і Америки є велика різниця. Американське автомобілебудування орієнтоване на преміум-клас. Європейське – на середнього споживача. Ми пропонуємо вигідні ціни і кращу комплектацію.
Чому варто купувати у Lubeavto
Підібрати потрібне транспортний засіб можна самостійно на американських сайтах продажів або аукціонах. Зробити свій вибір можна по ряду параметрів:
марка;
різновид коробки передач;
вид двигуна і його обсяг;
рік випуску і багато іншого.
Наступним кроком стане замовлення машини і оформлення всіх необхідних документів. Все це досить трудомісткий процес.
Компанія Lubeavto пропонує зробити все це за Вас. У нашому каталозі широкий вибір транспортних засобів. Всі вони знаходяться в Україні і готові до оформлення. Наша участь у продажу – це гарантія Вашої безпеки.
Компанія бере на себе всі проблеми по розмитненню, страховці перегону та інших юридичних питань. Ми є представниками компанії Baltic Auto. Це гарантує безпечну і швидку доставку.
Підібравши машину у нас, Ви заощадите свій час. Куплене транспортний засіб буде повністю перевірено та документально оформлено. Також наші фахівці зроблять повну діагностику і при необхідності замінять несправні деталі на оригінальні запасні частини.
Купити автомашину у нас – значить бути впевненим в тому, що вона ще довго прослужить. Юристи компанії перевіряють всі, включаючи історію товару, займаються сертифікацією і постановкою на облік.

KIA з США

Історія автомобілів KIA почалася в середині минулого століття. На даний момент КІА другий після Хунда Хюндай в Південній Кореї. У світовому рейтингу вона посідає сьоме місце. Назва компанії перекладається, як “увійти в світ з Азії”. Під цим девізом машини цього бренду колесять по дорогах усього світу. Концерн займається випуском легкових автомобілів з різними видами кузова: седан або хетчбек. Другий напрямок KIA – виробництво позашляховиків різного ступеня прохідності. На автомобільному ринку виробник також представляє цілий модельний ряд автобусів. Йдучи в ногу з сучасними технологіями і боротьбою за екологічну чистоту, в минулому році автомагнати був представлений електромобіль КІА Соул EV. Основою для нього стала аналогічна бензинова модель. На капоті замість решітки радіатора знаходиться кришка. Під нею розташовані роз’єми для зарядки. А в багажнику передбачений відсік для перевезення зарядного пристрою.

Переваги покупки автомобіля KIA з Америки

Значне число старих автомобілів переганяють через кордон. В асортименті компанії є цілий ряд машин з США, які вже знаходяться на території України. У купівлі такого транспорту є ряд переваг:

  1. Стан. Якщо Ви вирішили купити вживані авто, то розгляньте варіант покупки транспортного засобу з Америки. Американці часто міняють машини після того, як з ними сталося ДТП, а тому, виставлений страховою на аукціон транспорт, часто має вік в районі трьох-п’яти років. Наші менеджери відстежують ступінь пошкоджень. Великий плюс – це проходження діагностики та ремонту після імпорту. Часто стара автомашина виглядає як нова.
  2. Ціна. Деякі вважають, що купувати за кордоном дорого. Як показує досвід, вартість у США значно нижче, ніж в Україні. Низька митна ставка дає можливість отримати готовий товар майже в половину дешевше. Таким чином, при однаковому бюджеті Ви отримуєте новішу модель з меншим пробігом і роком випуску.
  3. Комплектація. Між автомобілями для Європи і Америки є велика різниця. Американське автомобілебудування орієнтоване на преміум-клас. Європейське – на середнього споживача. Ми пропонуємо вигідні ціни і кращу комплектацію.

Чому варто купувати у Lubeavto

Підібрати потрібний транспортний засіб можна самостійно на американських сайтах продажів або аукціонах. Зробити свій вибір можна по ряду параметрів:

  • марка;
  • різновид коробки передач;
  • вид двигуна і його обсяг;
  • рік випуску і багато іншого.

Наступним кроком стане замовлення машини і оформлення всіх необхідних документів. Все це досить трудомісткий процес. Компанія Lubeavto пропонує зробити все це за Вас. У нашому каталозі широкий вибір транспортних засобів. Всі вони знаходяться в Україні і готові до оформлення. Наша участь у продажу – це гарантія Вашої безпеки. Компанія бере на себе всі проблеми по розмитненню, страховці перегону та інших юридичних питань. Ми є представниками компанії Baltic Auto. Це гарантує безпечну і швидку доставку. Підібравши машину у нас, Ви заощадите свій час. Куплений транспортний засіб буде повністю перевірено та документально оформлено. Також наші фахівці зроблять повну діагностику і при необхідності замінять несправні деталі на оригінальні запасні частини. Купити автомашину у нас – значить бути впевненим в тому, що вона ще довго прослужить. Юристи компанії перевіряють всі, включаючи історію товару, займаються сертифікацією і постановкою на облік.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці kia з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на kia в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка kia з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан kia перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.