Автомобілі Infinity з США

Доставлені авто

Infiniti із США

Infiniti – це визнані у всьому світі автомобілі преміум-класу. Є припущення, що назва походить від англійського слова “безмежність”. Їх виробником є японська автобудівельна компанія Nissan Motor. Зараз продажі моделей цієї марки ведуться практично у всіх країнах. А коли перші представники цих машин з’явилися для того, щоб звернути увагу американців не тільки на своїх, але і на японських виробників.

Випускає бренд різні типи авто: від седанів до позашляховиків. Прототипами для них стали не менш відомі Nissan FM і F-Alpha. Пройшовши досить тернистий шлях, Ніссан допрацював своє дітище до того, що воно стало не просто конкурентоспроможним, але і провідним серед представників класу люкс. Основним споживачем цих автомобілів є США. Деякі конструктивні особливості, наприклад, об’єм двигуна, прописані в назві моделі цифрами.

Емблемою бренду став овал і один з кутів трикутника всередині. Символісти порівнюють його з дорогою, що йде вдалину, тобто постійного прагнення до нового.

Переваги купівлі автомобіля Infiniti з Америки

Практика випуску товарів з різною комплектацією для продажу всередині країни і на експорт відома давно. Тому навіть купівля автомобіля Б/В, привезеного з Америки, має масу плюсів:

  1. Вартість. Для того, щоб авто потрапило через кордон до своєго потенційного власника, потрібно пройти ряд процедур: розмитнення, перетин прикордонної зони та інші. Всі вони пов’язані з певними фінансовими вкладеннями. Але навіть за таких умов, транспортний засіб буде коштувати менше. Загальна економія сягає 40%. Ви отримаєте гарне авто при значно меншому бюджеті.
  2. Стан автомобіля. Всі машини купуються з аукціону, на який їх виставляють страхові компанії. Найчастіше це транспорт після ДТП. Ми займаємося імпортом тільки тих авто, на яких незначні ушкодження і не зачеплені ключові вузли. Великий плюс – незначна величина пробігу. Після перегону всі моделі проходять процедуру ремонту або мінімальної реконструкції. Такі машини ще довгий час будуть колесити по вітчизняних дорогах.
  3. Комплектація. Вибір на користь ТЗ з Америки – це перевага на користь кращої складання і начинки, порівняно з європейською продукцією. Різноманітність одиниць товару дає можливість вибрати не тільки бренд і модель, але і тип коробки передач. Всі машини, після перевірки і ремонту, розташовуються на території зручної стоянки. Тут їх можна оглянути і випробувати.

Чому варто купувати в Lubeavto

Основною сферою діяльності Lubeavto є доставка автомобілів із США і Канади. З нами ви зможете не тільки купити старий транспорт, але перегнати з-за кордону авто. Наприклад, подарований вам родичами.

Компанія займається продажами вже не перший рік. Досвід, набутий за ці роки, і наявність кваліфікованих працівників дозволяють говорити про надання якісних послуг. При необхідності проводимо юридичний супровід і оформлення всіх необхідних документів.

Наш автопарк знаходиться у відмінному технічному стані. Після прибуття на Україну, машини проходять ретельну діагностику. При ремонті для заміни беруться тільки оригінальні запасні частини.

Всі перевезення здійснюються за допомоги відомої у всьому світі компанії з логістики. Їх ім’я – це гарантія безпечного переміщення.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці infinity з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на infinity в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка infinity з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан infinity перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.