Автомобілі Hyundai

Доставлені авто

Hyundai з США
Родина автомобілів Hyundai – Південна Корея. Цей виробник входить в п’ятірку найбільших автопромів світу. Незважаючи на свій досить юний вік, машини цієї марки дуже швидко завоювали популярність. Серед модельного ряду представлені легкові авто з різними видами кузовів, мінівени, спорткари і транспортні засоби комерційного типу. Зарекомендував себе концерн насамперед надійністю і якістю.
Серед найбільш цікавих новинок цього автомобільного ряду поява електромобілів. Це новий напрямок в автомобілебудуванні вважається більш екологічно чистим порівняно з їх бензиновими предками.
Переваги покупки автомобіля Hyundai з Америки
Останнім часом набирає популярність покупка авто з США і Канади. Серед плюсів, які потрібно відзначити – економія і вибір на користь якості.
Комплектація. Кожен автолюбитель хоче бути впевнений в тому, що придбаний ним автомобіль буде надійним і прослужить досить довго. У світі існує велика різниця між автотранспортом, який збирається для Америки і Європи. В першу чергу – це внутрішня начинка, американці більш претензійно в цьому питанні. Тому можна бути впевненим, що комплекція буде топова.
Вартість. Ціна на товар в чому залежить від наявності конкурентів. Другий плюс в сторону економії – це низькі тарифи на митниці. У підсумку ціна машини стає майже в половину дешевше, ніж аналогічна в Україні.
Технічний стан. Всі американці дуже відповідально ставляться до своїх машин. Тому часто продають транспорт, який потрапив в ДТП. Страхова виставляє їх на аукціон. Купівля у нас гарантує те, що авто прийде з мінімальними пошкодженнями, що не стосуються основних вузлів. Імпортовані авто перед продажем оглядаються і ремонтуються.
Чому варто купувати у Lubeavto
Ми працюємо в кількох напрямках. Одне з них – це продаж транспортних засобів, імпортованих з-за кордону. У нас великий автопарк, який постійно оновлюється. Тут можна підібрати не тільки бажаний бренд. Також фільтрація проводиться за такими характеристиками:
тип коробки передач;
різновид та об’єм двигуна;
пробіг;
рік випуску;
Модель.
Наша компанія пропонує Вам повний пакет послуг. У нього включається розмитнення, повний юридичний супровід, страхування, сертифікацію і постановка на облік. Для постійних клієнтів надається гнучка система знижок.
З нами Ви не тільки зможете заощадити бюджет, але і вибрати для себе транспорт з правильно і грамотно оформленими документами. Машини купуються на американських сайтах-аукціонах, проводиться перевірка історії автотранспорту, щоб уникнути проблем з поліцією.
Ми працюємо з однією з кращих логістичних компаній світу. Це додає впевненості в збереженні вантажу, що перевозиться.
Наші фахівці проводять повну діагностику і технічне обслуговування автомашин уже на території України. Всі види ремонту проводяться на найсучаснішому обладнанні. До клієнта виїжджає повністю перевірений авто з почищені і продезинфікованим салоном.
Купити або замовити автомобіль через компанію Lubeavto означає отримати свою мрію в кращому її виконанні. Перевага в покупці транспортного засобу, що вже використовується в Україні, полягає ще й у абсолютної економії часу на доставку. Вам не потрібно чекати кілька тижнів. Все що потрібно зробити, це підписати договір купівлі-продажу.

Hyundai з США

Батьківщина автомобілів Hyundai – Південна Корея. Цей виробник входить в п’ятірку найбільших автопромів світу. Незважаючи на свій досить юний вік, машини цієї марки дуже швидко завоювали популярність. Серед модельного ряду представлені легкові авто з різними видами кузовів, мінівени, спорткари і транспортні засоби комерційного типу. Зарекомендував себе концерн насамперед надійністю і якістю. Серед найбільш цікавих новинок цього автомобільного ряду поява електромобілів. Це новий напрямок в автомобілебудуванні вважається більш екологічно чистим порівняно з їх бензиновими предками.

Переваги покупки автомобіля Hyundai з Америки

Останнім часом набирає популярність покупка авто з США і Канади. Серед плюсів, які потрібно відзначити – економія і вибір на користь якості.

  1. Комплектація. Кожен автолюбитель хоче бути впевнений в тому, що придбаний ним автомобіль буде надійним і прослужить досить довго. У світі існує велика різниця між автотранспортом, який збирається для Америки і Європи. В першу чергу – це внутрішня начинка, американці більш претензійно в цьому питанні. Тому можна бути впевненим, що комплекція буде топова.
  2. Вартість. Ціна на товар в чому залежить від наявності конкурентів. Другий плюс в сторону економії – це низькі тарифи на митниці. У підсумку ціна машини стає майже в половину дешевше, ніж аналогічна в Україні.
  3. Технічний стан. Всі американці дуже відповідально ставляться до своїх машин. Тому часто продають транспорт, який потрапив в ДТП. Страхова виставляє їх на аукціон. Купівля у нас гарантує те, що авто прийде з мінімальними пошкодженнями, що не стосуються основних вузлів. Імпортовані авто перед продажем оглядаються і ремонтуються.

Чому варто купувати у Lubeavto

Ми працюємо в кількох напрямках. Одне з них – це продаж транспортних засобів, імпортованих з-за кордону. У нас великий автопарк, який постійно оновлюється. Тут можна підібрати не тільки бажаний бренд. Також фільтрація проводиться за такими характеристиками:

  • тип коробки передач;
  • різновид та об’єм двигуна;
  • пробіг;
  • рік випуску;
  • Модель.

Наша компанія пропонує Вам повний пакет послуг. У нього включається розмитнення, повний юридичний супровід, страхування, сертифікацію і постановка на облік. Для постійних клієнтів надається гнучка система знижок. З нами Ви не тільки зможете заощадити бюджет, але і вибрати для себе транспорт з правильно і грамотно оформленими документами. Машини купуються на американських сайтах-аукціонах, проводиться перевірка історії автотранспорту, щоб уникнути проблем з поліцією. Ми працюємо з однією з кращих логістичних компаній світу. Це додає впевненості в збереженні вантажу, що перевозиться. Наші фахівці проводять повну діагностику і технічне обслуговування автомашин вже на території України. Всі види ремонту проводяться на найсучаснішому обладнанні. До клієнта виїжджає повністю перевірене авто з почищеним і продезинфікованим салоном. Купити або замовити автомобіль через компанію Lubeavto означає отримати свою мрію в кращому її виконанні. Перевага в покупці транспортного засобу, що вже використовується в Україні, полягає ще й у абсолютної економії часу на доставку. Вам не потрібно чекати кілька тижнів. Все що потрібно зробити, це підписати договір купівлі-продажу.