Автомобілі Hyundai з США

Доставлені авто

Автомобіль вже давно не розкіш. Навіть в Україні дуже багато хто має авто, хоч і не завжди його вартість доступна покупцеві. Тому багато автолюбителів шукають спосіб, як найдешевше купити якісний транспорт. Адже ритм життя такий, що без нього досить складно. Одним з таких варіантів став пригон автомобілів зі Сполучених Штатів Америки. Машини там якісні, а ціни порівняно з нашими невисокі.

Hyundai із США

Штаб-квартира Hyundai Motor Company знаходиться в Сеулі. Це південнокорейський виробник автомобілів. Компанія є четвертою у світі за обсягом випущених машин.

Цікаво, що спочатку компанія працювала в будівельній сфері і лише в 1967 році відкрила підрозділ в Сеулі і стала випускати автомобілі. Для допомоги залучили світовий авторитет в автомобілебудівництві – Ford Motor. Робота з американською компанією тривала до 80-х років. Випустили Granada і Taurus. Набравшись досвіду, Hyundai вирішила випускати свої авто. Для допомоги залучали італійських, японських фахівців. Також брали участь люди з Великобританії.

Вже з 1986 року свої авто компанія стала продавати і в США. Особливою популярністю стала користуватися там модель Excel. Вона входила в десятку кращих продуктів. Автомобіль був дуже доступний для звичайних американців.

Зараз Hyundai має заводи по всьому світу.

Як вибрати і придбати Hyundai в США?

Будь-яка дорога купівля вимагає початкового аналізу. Потрібно зрозуміти, яку суму ви готові витратити на купівлю автомобіля. Якщо ви точно знаєте марку і модель, тоді вам потрібно лише проаналізувати ринок України і зрозуміти, яка середня ціна на неї. Знаючи цю інформацію, можна переглядати пропозиції з США. Це дуже тривалий і трудомісткий процес. Тому в цьому питанні вам може допомогти спеціалізована компанія, яка надає подібні послуги. Однією з них є “ЛюбеАвто”.

Фахівці компанії ретельно розглянуть всі можливі пропозиції, підберуть максимально якісний транспорт під ваші запити та фінансові кошти. Вибравши і узгодивши з вами модель, авто купується і доставляється з Америки в Україну. Крім цього ви будете точно знати характеристики машини. Це і пробіг авто, і витрата палива, і наявність колишніх власників, чи було ДТП і пошкодження. Самостійно таку інформацію набагато складніше зібрати.

Особливу увагу фахівці приділяють кузову, коробці передач і двигуну. З ними найчастіше обманюють. Тому відбувається ретельна перевірка. Також авто дивляться за всілякими базами, з’ясовуючи, чи немає його в угоні і розшуку.

Як замовити Hyundai з США в Україну?

Заявки на купівлю авто можна залишити за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши там же заявку. Наші фахівці подзвонять і узгодять усі необхідні моменти для роботи. Вони збирають всю інформацію про транспортний засіб для замовника. Для цього розглядають також і аукціони в США. Після узгодження моделі і конкретного авто з замовником компанія розраховує вартість. В загальну частину витрат входять наступні суми:

  • вартість автомобіля;
  • комісія аукціону, якщо авто було куплено;
  • витрати на пересилку грошей в Сполучені Штати Америки;
  • вся вартість за доставку в Україну авто;
  • витрати на розмитнення, сертифікацію, можливий ремонт.

Якщо замовник згоден з сумою, то обов’язково підписується договір. Крім прав і обов’язків сторін, в ньому обов’язково є інформація щодо автомобіля з усіма його характеристиками.

Чому варто купити у LubeAvto?

За все транспортування і угоду повністю відповідає сама компанія. Ми даємо гарантію на безпеку авто під час перевезення в зазначені терміни. Додатково ви можете дізнатися статус замовлення на сайті. “Любеавто” може допомогти з розмитненням, якщо клієнт цього хоче. Ця додаткова послуга оплачується окремо. Ми можемо подбати і про ремонт, якщо він потрібен. До додаткових послуг відносяться сертифікація та постановка на облік.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці hyundai з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на hyundai в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка hyundai з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан hyundai перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.