Автомобілі Honda з США

Доставлені авто

Автомобілі є невід’ємною частиною наших життів. Без них вже складно уявити пересування по місту. Але їх вартість часом змушує шукати способи придбати транспортний засіб дешевше. Одним з таких способів є пригон автомобіля зі Сполучених Штатів Америки. Якість авто висока, а ціни нижчі за українські.

Honda з США

Honda – японський виробник автомобілів. Компанія була заснована інженером, винахідником автогонщиком Соічіро Хонда. Це сталося у 1946 році. Компанія почала своє виробництво з мотоциклів. Поступово вона збільшувалася і відкривала все більше заводів на території Японії. З 1961 року з’являються представництва в Німеччині та Тайвані. Перший автомобіль побачив світ в 1963 році – спортивна модель S500. Представництва вже відкриваються по всьому світу, включаючи Австралію та Канаду. В 1982 році в США починають виробляти авто Accord. Ця машина стала однією з найвідоміших тут.

Сьогодні у компанії більше 120 виробництв по всьому світу. Вони випускають продукцію мільйонами одиниць. Honda лідер з виробництва мотоциклів.

Як вибрати і купити Honda в США?

Для початку визначтеся з сумою, яку ви готові виділити для купівлі. Знаючи ціни в Україні, буде легше підібрати більш недорогий варіант в США. Для цього потрібно проаналізувати вартість автомобілів Honda на ринках України. Для цього можна скористатися різними інтернет-ресурсами. Коли ви визначилися з моделлю і дізналися ціни, можна шукати її в США. Не забудьте звернути увагу на всі технологічні особливості. У всьому цьому вам може допомогти спеціалізована компанія. Наприклад, “ЛюбеАвто”. Фахівці ретельно проаналізують ринок США і підберуть необхідне авто в хорошому стані і за прийнятною ціною. Якщо ви довіряєте компанії, то точно будете знати наступне:

  • пробіг транспортного засобу;
  • всі його технічні характеристики;
  • обсяг і витрата палива;
  • кількість колишніх власників;
  • чи були пошкодження або ДТП.

Особлива увага завжди приділяється кузову, коробці передач і двигуну. ЛюбеАвто врахує всі побажання і фінансові можливості замовника.

Як замовити Honda з США в Україну?

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за телефонами компанії, ви можете замовити автомобіль. Для уточнення всієї інформації фахівці LubeAvto вам передзвонять. При пошуку компанія використовує також аукціони, що проводяться в США. Також авто перевіряється за всіма базами.

Наступним етапом після узгодження з вами моделі авто йде розрахунок вартості. У неї включають наступне:

  • ціна автомобіля;
  • комісії з аукціону і за пересилання грошей в Америку;
  • витрати на транспортування в Україну і розмитнення;
  • сертифікація, ремонт, купівля запчастин, якщо потрібні.

Після підписується договір, в якому будуть враховані всі ваші побажання і прописані дані вибраного вами авто.

Чому варто купувати у LubeAvto?

Компанія гарантує надійність і безпеку транспортування автомобіля в Україну. Вона відповідає за весь процес. Ви можете переглядати статус замовлення в своєму особистому кабінеті. Додатково можна розмитнити авто з допомогою “ЛюбеАвто”. Фахівці можуть відразу підібрати потрібні деталі для ремонту і відвезти машину на СТО. Компанія допомагає з сертифікацією і постановкою на облік. Про ці послуги треба домовлятися окремо.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці honda з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на honda в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка honda з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан honda перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.