Автомобілі Ford з США

Доставлені авто

Автомобіль є не тільки засобом пересування, але і способом заощадити час. Особливо це добре відчувають люди, які живуть у великих містах. Можна сказати, що без автомобіля вже практично не обійтися. При цьому ціни на транспортні засоби не завжди дозволяють придбати їх звичайній людині. Тут вже кожен починає шукати спосіб купити подешевше. Одним з таких є пригон авто зі Сполучених Штатів Америки. Ви просто обираєте марку і модель, і вам її привезуть.

Ford з США

Ford Motor Company є американським виробником. Якщо брати до уваги його обсяги продажів за всю історію, то компанія четверта в світі. Дірборн – місто штаб-квартири Ford.

Генрі Форд був засновником ще в 1903 році.

У 1914 році компанію вже добре знали в світі. Збирали автомобілі Форд уже по всьому світу. Під час Великої депресії Форду довелося звільнити багато робітників, які були не дуже кваліфіковані. Це викликало заворушення і зіткнення з поліцією. В результаті померло 6 осіб. Але при цьому Форду вдалося без сильних втрат зберегти свою компанію. Під час Другої світової війни підприємство виробляло танки, двигуни, вантажівки. Також вони створювали бомбардувальники, запчастини, установки для артилерії і верстати. Це була третя компанія в світі, яка отримала найбільші військові замовлення.
У 1945 році Генрі Форд передав управління компанією онукові Генрі Форду II. Сам засновник помер у 1947 році. Після цього почалися експерименти і нові рішення в автомобільному виробництві. Легендарний Ford Mustang з’явився в 1964 році.
У середині 80-х була паливна криза і ринок США заполонили автомобілі з Японії. Компанія Ford відповіла справжньою легендою – моделлю Ford Taurus. Вона – одна з найбільш продаваних в історії компанії.

Зараз Ford Motor Company є однією з найбільших і найстаріших виробників автомобілів у всьому світі. Їх розробки є в багатьох сферах. також вони продовжують виробляти автомобілі, запчастини до них, спецтехніку і навіть автобуси.

Як вибрати і купити Ford в США?

Перед купівлею визначтеся з сумою, яку можна витратити на покупку. Якщо вдасться купити за максимально низькою ціною, тоді цей спосіб є дуже вигідним. Але щоб зрозуміти, на які ціни орієнтуватися, потрібно проаналізувати ринок України. Для цього є багато інтернет-ресурсів, які допоможуть побачити реальні пропозиції з продажу авто Ford. Переглянувши їх, ви зможете зрозуміти максимальні і мінімальні ціни на бажану модель авто. Відштовхуючись від цієї інформації, можна вже шукати авто в США.

Вибираючи транспортний засіб, зверніть увагу на його технічні характеристики, історію. У цьому допоможуть спеціалізовані компанії. Однією з них є “ЛюбеАвто”. Фахівці допоможуть зібрати всі дані про авто, купити і доставити купівлю в Україну. Компанія дасть вичерпну інформацію щодо:

 • пробігу автомобіля;
 • всіх його характеристик;
 • витрати палива, об’єму двигуна;
 • деталях для моделі;
 • кількості власників;
 • чи було авто в ДТП і чи є пошкодження.

Особлива увага, звичайно ж, звертається на коробку передач, двигун і кузов. Фахівці “ЛюбеАвто” подбають про всі побажання замовника та запропонують максимально якісну і недорогу модель.

Як замовити Ford з США в Україну?

Щоб замовити авто потрібної марки і моделі, просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті LubeAvto. Також можна залишити заявку на ньому. Фахівці зателефонують вам і уточнять всю необхідну інформацію. Після цього вони підберуть оптимальний варіант, виходячи з ваших бажань і переваг, а також коштів. Часто використовують аукціони, проведені в США. Автомобіль обов’язково перевіряється по всіх базах.

Після визначення конкретного авто, фахівці підрахують усі витрати, пов’язані з купівлею автомобіля. Туди входять:

 • ціна на машину;
 • аукціонна комісія;
 • комісія за пересилку грошей в Сполучені Штати Америки;
 • всі витрати на розмитнення;
 • також витрати на сертифікацію, ремонт, запчастини багато іншого при потребі.

Підписується договір, в якому обов’язково будуть вказані всі характеристики обраного автомобіля.

Чому варто купувати у LubeAvto?

Компанія гарантує доставку вашого авто в цілості й безпеці. Безпечне транспортування в зазначені терміни гарантовано. Ви можете перевірити статус свого замовлення через сайт в особистому кабінеті. Додатково LubeAvto може допомогти розмитнити автомобіль, знайти деталі для ремонту і відвезти його на ремонт. Компанія пропонує послуги з сертифікації та постановці на облік. Про все це можна домовитися додатково.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці ford з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на ford в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка ford з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан ford перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.