Електромобілі з США

Доставлені авто

Електрокари з США

Електро автомобілі не так давно з’явилися на ринку України. Сегмент дуже швидко завоював справжніх автошанувальників. В першу чергу це пов’язано з тим, що електрокари не забруднюють навколишнє середовище. Вартість такої машини висока, але основну роль відіграє можливість безмитного ввезення. У 2018 році в Україні прийнято законопроект №2245. По ньому до 2022 року в країні дозволено безмитне ввезення машин на електриці. Не потрібно платити ПДВ і акцизний збір.

Першопрохідцем серед електрокарів стала Tesla. Після неї авто на “зеленому паливі” з’явилося і в інших відомих автомобілебудівних брендів:

 • Skoda;
 • KIA;
 • BMW;
 • Volkswagen;
 • Chevrolet;
 • Smart.

Електромобілі поступово займають місце на вітчизняних автошляхах. У минулому році свої машини з акумулятором представила Volvo. Якщо порівнювати їх з транспортом, на якому використовується двигун внутрішнього згоряння, то економія буде очевидною. Незважаючи на деякі обмеження за пробігом та кількості заправок, електрика значно дешевше в експлуатації.

Переваги купівлі Електрокара з Америки

На світовому автомобільному ринку існує практика випуску різної комплектації для авто однієї і тієї ж марки. У першу чергу це стосується Америки і Європи. Купити машину з станом Б/В і доставити її зі США набагато вигідніше. До основних плюсів цієї купівлі належать:

 1. Ціна. Говорити про невелику суму, коли мова йде про електрокари складно. Якщо порівнювати вартість у нас і за кордоном, то у США вони все одно менше. Великий плюс можливість пільгового безмитного розмитнення. Це знижує фінальну вартість товару. Всі авто починають свій шлях з аукціону, куди їх виставляють страхові компанії. З урахуванням пільгового процесу розмитнення, бюджет значно економиться.
 2. Стан. Машини, які виставляються на продаж, покупалися в Америці на аукціонах. Найбільшим попитом користуються електрокари від виробника Tesla Inc і Nissan Motor. Транспорт надходить на аукціонні майданчики з невеликими пошкодженнями. Для перепродажу в Україну везуть тільки ті одиниці, які не мають серйозних ушкоджень. Точніше ті, на яких не зачеплені основні вузли. Пробіг у таких машин, як правило, невеликий. Імпорт в Україну передбачає повне оформлення всіх супутніх документів. Після перегону всі авто без винятку проходять повторну діагностику і необхідний ремонт.
 3. Комплектація. Збірка для американського ринку значно відрізняється в кращу сторону. Навіть європейський аналог поступається по комплектації. Електромобілі відрізняє економічність і довговічність. При їзді на високій швидкості вона безшумна. Керувати таким транспортом значно простіше. Двигун відрізняється більшою надійністю. При виборі машини треба звертати увагу на ємкість аккумулятора. Електромобіль відрізняється від звичайного авто дещо іншими характеристиками. Схожими залишається тільки вид кузова.

  Чому варто купувати в Lubeavto

  Компанія Lubeavto має свої площі для автостоянок. На них розташовані автомобілі, готові до продажу, з повним пакетом документів. За минулий рік відкрито кілька нових філій на території Украіни. Головний напрямок діяльності – постачання старих авто з-за кордону.

  У компанії є всі дозвільні документи, включаючи ліцензію. Громадянство транспортного засобу змінюється на митниці. Вся документація оформляється відповідно до вимог вітчизняного законодавства. Електрокар можна замовити безпосередньо на майданчику або онлайн на сайті.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці electrocars з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на electrocars в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка electrocars з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан electrocars перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.