Автомобілі Dodge з США

Доставлені авто

Dodge з США

Автомобілі марки Dodge є представниками відомого американського бренду Chrysler. На автомобільному ринку він представлений наступними моделями:
легкові машини;
пікапи;
позашляховики;
транспорт для комерційного використання.
Серед легковиків зустрічаються також і спорткари. Свою назву торгової будинок отримав від своїх батьків братів Додж. Спочатку вони робили запасні частини для заводів знаменитого Форда. В процесі співпраці вони перейняли у нього технології складання і відкрили свою лінію автомобілів.
З тих пір їх автомашини повноцінно конкурують з провідними монстрами на цьому ринку. Популярністю користуються машини з кузовом типу седан, хетчбек або пікап. Молоді люди вибирають також більш спортивні варіанти. Об’єм двигуна і тип коробки передачі залежить від обраної Вами моделі. У лінійках цього виробника зустрічаються як бензинові, так і дизельні установки, а також механічне або автоматичне перемикання швидкостей.

Переваги покупки автомобіля Dodge з Америки
Між автомобілем однією і тією ж марки, купленої в Україні та Америці є істотна різниця. Основними плюсами вважаються:
Ціна. Незважаючи на необхідність перетинати кордон і займатися розмитненням авто, привезене з США обійдеться майбутньому власникові набагато дешевше. Економія становить близько сорока відсотків. Це пов’язано перш за все зі значною різницею у вартості у нас і за кордоном.
Стан. Американці дуже відповідально ставляться до свого транспорту. Максимальний термін служби машини у них становить п’ять років. Б / У автомобілі, що потрапили в ДТП, виставляються страховою компанією на аукціон. Наші менеджери перевіряють наскільки істотні пошкодження і не стосуються вони основних агрегатів. Пробіг таких авто, як правило, незначний. Після імпортування вони легко піддаються ремонту і служать ще довгий час.
Начинка. Виробники американського автопрому дуже ретельно комплектують свою продукцію. Вона розрахована на самих претензійних автолюбителів. Автомобілі, зібрані в Європі, розраховані, як правило, на економ-клас, тому мають більш низьку якість. Купити авто з Америки означає бути впевненим, що воно прослужить ще довгі роки.
Чому варто купувати у Lubeavto
Наша спеціалізація – доставка машин з території США і Канади. При цьому це стосується не тільки транспорту, який Ви вибрали на одному з аукціонів, перебуваючи вдома. Ваші родичі є власниками Доджа за кордоном і бажають віддати його в Ваше користування? Ми готові допомогти перегнати авто і провести оформлення документів.
Наша компанія вийшла на ринок продажу автомобілів близько п’яти років тому. Наш досвід дає можливість говорити про значні продажі транспортних засобів з США.
У разі купівлі авто за кордоном, Lubeavto гарантує Вам супровід, починаючи від підбору автомашини і закінчуючи отриманням ключів.
Ми співпрацюємо з однією з найбільших компані ,. займаються різного роду перевезеннями. Це гарантія якості товару, який ми отримуємо з-за кордону. На момент переїзду транспортний засіб страхується. Ми візьмемо на себе всі питання щодо юридичного оформлення, реєстрації і постановки на облік.
Крім цього у нас є свій автопарк. Ми пропонуємо зробити вибір відповідно до Ваших вимог і бюджетом. Наявність машини на складі стане плюсів в економії часу на доставку та підготовку документації.
Один з головних плюсів – проведення технічного огляду та при необхідності ремонту після приїзду на Україну. При цьому використовуються тільки оригінальні запасні частини.

Dodge з США

Автомобілі марки Dodge є представниками відомого американського бренду Chrysler. На автомобільному ринку він представлений наступними моделями:

  • легкові машини;
  • пікапи;
  • позашляховики;
  • транспорт для комерційного використання.

Серед легковиків зустрічаються також і спорткари. Свою назву торгової будинок отримав від своїх батьків братів Додж. Спочатку вони робили запасні частини для заводів знаменитого Форда. В процесі співпраці вони перейняли у нього технології складання і відкрили свою лінію автомобілів. З тих пір їх автомашини повноцінно конкурують з провідними монстрами на цьому ринку. Популярністю користуються машини з кузовом типу седан, хетчбек або пікап. Молоді люди вибирають також більш спортивні варіанти. Об’єм двигуна і тип коробки передачі залежить від обраної Вами моделі. У лінійках цього виробника зустрічаються як бензинові, так і дизельні установки, а також механічне або автоматичне перемикання швидкостей.

Переваги покупки автомобіля Dodge з Америки

Між автомобілем однією і тією ж марки, купленої в Україні та Америці є істотна різниця. Основними плюсами вважаються:

  1. Ціна. Незважаючи на необхідність перетинати кордон і займатися розмитненням авто, привезене з США обійдеться майбутньому власникові набагато дешевше. Економія становить близько сорока відсотків. Це пов’язано перш за все зі значною різницею у вартості у нас і за кордоном.
  2. Стан. Американці дуже відповідально ставляться до свого транспорту. Максимальний термін служби машини у них становить п’ять років. вживані автомобілі, що потрапили в ДТП, виставляються страховою компанією на аукціон. Наші менеджери перевіряють наскільки істотні пошкодження чи не стосуються вони основних агрегатів. Пробіг таких авто, як правило, незначний. Після імпорту вони легко піддаються ремонту і служать ще довгий час.
  3. Начинка. Виробники американського автопрому дуже ретельно комплектують свою продукцію. Вона розрахована на самих претензійних автолюбителів. Автомобілі, зібрані в Європі, розраховані, як правило, на економ-клас, тому мають більш низьку якість. Купити авто з Америки означає бути впевненим, що воно прослужить ще довгі роки.

Чому варто купувати у Lubeavto

Наша спеціалізація – доставка машин з території США і Канади. При цьому це стосується не тільки транспорту, який Ви вибрали на одному з аукціонів, перебуваючи вдома. Ваші родичі є власниками Доджа за кордоном і бажають віддати його в Ваше користування? Ми готові допомогти перегнати авто і провести оформлення документів. Наша компанія вийшла на ринок продажу автомобілів близько п’яти років тому. Наш досвід дає можливість говорити про значні продажі транспортних засобів з США. У разі купівлі авто за кордоном, Lubeavto гарантує Вам супровід, починаючи від підбору автомашини і закінчуючи отриманням ключів. Ми співпрацюємо з однією з найбільших компаній, що займається різного роду перевезеннями. Це гарантія якості товару, який ми отримуємо з-за кордону. На момент переїзду транспортний засіб страхується. Ми візьмемо на себе всі питання щодо юридичного оформлення, реєстрації і постановки на облік. Крім цього у нас є свій автопарк. Ми пропонуємо зробити вибір відповідно до Ваших вимог і бюджетом. Наявність машини на складі стане плюсом в економії часу на доставку та підготовку документації. Один з головних плюсів – проведення технічного огляду та при необхідності ремонту після приїзду в Україну. При цьому використовуються тільки оригінальні запасні частини.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці dodge з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на dodge в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка dodge з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан dodge перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.