Автомобілі Citroen з США

Доставлені авто

Авто – відмінний засіб пересування. Він зручний, практичний і часом без нього не обійтися в сучасному світі. Авто можна купити нове чи у власника. Останнім часом все більшою популярністю користується спосіб – пригон авто зі Сполучених Штатів Америки. Привозять якісні автомобілі, при цьому ціни більш прийнятні, ніж у нас. Модель авто може кожен вибрати самостійно.

Citroen із США

Citroen є французькою маркою авто. Штаб-квартира компанії знаходиться в Парижі. Концерн PSA Peugeot Citroen створили в 1976 році.
Цікаво, що засновник Андре Сітроен був родом з Одеси.
Що стосується США, то в 1919 році велися переговори з General Motors про продаж марки. Але в підсумку угода зірвалася. Американці вирішили, що така покупка буде для них дуже важкою. В середині 70-х років ХХ століття Сітроен був змушений піти з американського ринку. У компанії було багато проблем і, навіть продавши Berliet і Maserati, не змогла врятуватися від банкрутства.
У 1990-х роках марка знову закріплюється в США. Також авто продаються в Східній Європі, країнах СНД, Китаї. Зараз можна привезти хороші автомобілі з США за приємними цінами.

Як вибрати і придбати Citroen в США?

Перед купівлею визначтеся з сумою, яку ви готові витратити. Для цього краще всього промоніторити ціни в Україні. Так ви будете знати ціновий поріг. Якщо ви визначилися з маркою і моделлю, то це легко. Є багато сайтів в інтернеті, де багато оголошень про продаж авто. Відштовхуючись від ціни в Україні легко підібрати гарне авто в США за меншою ціною.

Добре проаналізуйте технічні можливості, комплектацію, особливості моделі. Це дуже важливо зробити перед купівлею. З подібними питаннями відмінно допоможуть спеціалізовані компанії. У “ЛюбеАвто” є фахівці, які швидко промоніторят не тільки всі пропозиції з США, але і підберуть оптимальний варіант авто за вашими коштами і максимально найкращим характеристикам. Вони дуже ретельно підбирають автомобіль, щоб максимально задовольнити всі потреби замовника. Якщо ви довірите покупку авто “ЛюбеАвто”, ви будете впевнені в наступних характеристиках:

  • пробігу;
  • усіх технічних даних машини;
  • її паливних витратах;
  • наявності запчастин до авто;
  • чи були власники авто і скільки їх було;
  • чи були пошкодження або аварії.

Кузов, коробка передач і двигун – одні з найважливіших частин транспорту. На них в першу чергу звертають свою увагу фахівці “ЛюбеАвто”.

Як замовити Citroen з США в Україну?

Щоб замовити автомобіль з США в Україну, залиште свою заявку на сайті LubeAvto. Також можна зателефонувати за телефонами, які є так само. Наші фахівці знаходять всю потрібну інформацію про обране вами авто, аналізують ринок і пропонують вам варіанти для купівлі. Часто використовуються в роботі аукціони, які проходять в США. Додатково кожне авто перевіряють за різними базами.

Якщо вас все влаштувало, то компанія прораховує всю вартість привезення авто. У неї найчастіше входять ціна транспорту, комісія аукціону. В розрахунках також фігурує комісія за перерахування грошей, вартість транспортування і розмитнення, сертифікація, можливий ремонт і запчастини.

Якщо вам все підходить, підписується договір. В ньому обов’язково прописані всі умови, дані авто.

Чому варто купувати у LubeAvto?

Компанія несе повну відповідальність за транспорт, що перевозиться. Ми гарантуємо безпечне та надійне перевезення авто в Україну. Ми завжди дотримуємося термінів, зазначених в договорі. Для вашого спокою можна відстежувати покупку на сайті.

Додатково LubeAvto може займатися розмитненням автомобіля, підібрати необхідні деталі або зовсім доставити і забрати з ремонту. Також ми проводимо сертифікацію і постановку на облік для наших клієнтів за додатковою домовленістю.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці citroen з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на citroen в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка citroen з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан citroen перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.