Автомобілі Chevrolet з США

Доставлені авто

Купити Chevrolet з США

Компанія Chevrolet вважається однією з лідируючих на території України. Автомобілі цієї марки підкуповують своїм незвичайним дизайном і повною комплектацією. Цей автомобіль відмінно підійде як для повсякденного використання, так і для вилазок на природу, виїздів в сусідні міста або для довгих подорожей в інші країни. Chevrolet з США мають високий показник безпеки. Це і не дивно, так як перш, ніж поступити в продаж, автомобілі проходять повну перевірку. Машина має хороший запас ходу. Споживання палива вистачить на довгі поїздки та подорожі. Купити з аукціону можна на сайті. У каталозі представлено безліч варіантів не тільки хорошої якості, але і за доступною ціною.

Як вибрати і купити Chevrolet в США

На сайті можна підібрати і купити ТЗ з США в розділі каталог. У ньому представлено безліч варіантів, відібрані персоналом по бюджету клієнта. Стан машин повністю відповідає їх вартості. Також фірма допомагає з оформленням документів. Весь транспорт в каталозі мають повний опис, характеристики та фотографії з усіх ракурсів. Завдяки цьому перед тим, як зробити покупку клієнт може детально ознайомитися з зовнішнім станом автомобіля. Зручна пошукова система дозволить клієнтові легко орієнтуватися і знаходити всю інформацію. Підбирати необхідне авто відомої марки клієнт з українським громадянством може за такими вимогами, як: марка, коробка передач, ціна, обсяг двигуна, економія палива і бажаний пробіг. Оскільки в США звикли оновлювати машини з періодичністю раз на три роки, на сайті можна знайти хороші аукціонні варіанти з невеликими кузовними ушкодженнями. Як правило, на пересування машини і деякі її функції це не впливає. Купити марку Chevrolet з Америки з невеликими дефектами на сайті можна набагато дешевше. Це допоможе клієнтові значно заощадити під час покупки. Придбати транспорт можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Як замовити Chevrolet з США в Україну?

Замовлення перегону ТЗ відомого бренду з США в Україну проводиться під час придбання. Всі нюанси по бюджету уточнюються безпосередньо з менеджером. Звичайно машину можна перегнати і самостійно. Але тоді клієнт з українським громадянством повністю бере всю відповідальність за імпорт на себе. Фірма повністю бере на себе всі витрати по перегону з Америки через кордон на територію України. Також фірма допомагає з розмитненням ТЗ. Оскільки Lubeavto співпрацює з великої логістичної фірмою, труднощів з імпортом не виникне. Перевірити розташування придбаної БО машини від виробника можна на сайті в режимі онлайн.

Чому варто купувати у Lubeavto

Lubeavto є одним з найбільших ліцензованих сайтів. Здійснюючи покупку в цій компанії, клієнт може не турбується про якість авто і доставки. У каталозі можна знайти автомобілі Chevrolet з Америки з невеликими ушкодженнями кузова. Це ніяк не позначиться на якості експлуатації, так як дефекти незначні і підлягають ремонту. Компанія Lubeavto має наступні переваги:

  • купити БУ Chevrolet можна за низькою вартістю;
  • компанія допомагає з перевезенням куплених машин через кордон;
  • за доставку повністю відповідають співробітники фірми;
  • машина і оформлені документи передаються прямо в руки власникові.

Машина виробника Chevrolet має хороший запас ходу і відмінно підійде для швидкого ритму життя. Купити ТЗ недорого можна в ліцензованому Lubeavto. В каталог сайту представлені всі можливі моделі від цього відомого бренду. Після покупки компанія допомагає розмитнити машину і, на вимогу, замовляє запчастини з Америки, Канади і країн Європи.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці chevrolet з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на chevrolet в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка chevrolet з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан chevrolet перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.