Автомобілі BMW з США

Доставлені авто

Автомобілі BMW

Чи можна уявити своє життя без машини? Звичайно ні, тому що в сучасному місті час летить швидко. Відповідно, потрібно всюди встигати. Для того, щоб всюди встигати потрібна хороша бюджетна машина з малим пробігом. BMW – це підходящий автомобіль для справжнього любителя. БО автомобілі з США виправдано завоювали свою популярність. Вони відповідають високим стандартам якості. Візуальний стан, технічні деталі і навіть оформлення транспорту проходять ретельну перевірку, що забезпечує відповідність заданим стандартам якості. Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. Це гарантує високу якість BMW. Купувати марку BMW з США краще на сайті. Співробітники допоможуть не тільки підібрати підходящу модель, а й вирішать питання з перегоном автомобіля на територію України, а також проведуть розмитнення ТЗ.

Як вибрати і купити BMW в США

Підібрати необхідне БО авто можна на сайті в каталозі, де представлені всі моделі з докладним описом, характеристикою і фотографіями. За допомогою фільтрів можна вибрати собі BMW по наступним вимогам:

  • тип кузова;
  • марка і модель;
  • кількість споживання палива (економність);
  • коробка передач;
  • потужність двигуна;
  • пробіг;
  • запас ходу;
  • ціна.

Вибрати авто бренду BMW можна з невеликими дефектами кузова. Це ніяк не вплине на якість експлуатації, але ціна буде набагато нижче. Це пояснюється тим, що в США автомобілями користуються 2-3 роки, після чого власник купує собі нову, а стару продає на аукціоні. Якщо на сайті не буде відповідної моделі, можна залишити заявку, вказавши в вимогах модель машини і рік її випуску.

Як замовити BMW з США в Україну?

Компанія здійснює перевезення транспорту з США для клієнтів з українським громадянством. Фірма користується послугами логістичної компанії Baltic Audi Shipping з ліцензією ЄС. При перевезенні компанія повністю несе відповідальність за збереження і розмитнення ТЗ від виробника. Під час перегону через кордон можна повністю відстежити місцезнаходження купленого ТЗ. По прибуттю на кордон України, машину зустрічає представник компанії. Після цього вона переганяється в обумовлений з клієнтом місце, де вирішуються інші важливі питання. Про доставку можна подбати самостійно. Однак, самостійно це зробити не так просто, адже при імпорті авто з Америки виникає безліч нюансів.

Чому варто купувати у Lubeavto

Здійснювати покупку бренду з США краще через сайт Lubeavto з європейської ліцензією. Менеджери сайту допоможуть підібрати необхідну машину по бюджету клієнта, а також дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять його питання. На сайті ви зможете знайти як цілі автомобілі з аукціонів, так і з невеликими ушкодженнями коробки передач, які ніяк не завадять експлуатації. Вартість таких машин з двигуном великого об’єму набагато менше, проте вони нічим не поступаються у використанні новим. Економія на обличчя. Замовивши автомобіль в Lubeavto, клієнтові не доведеться піклується про перевезення для клієнта з українським громадянством .. Компанія повністю бере на себе імпорт і відповідає за стан під час перевезення. Відстежити пересування можна на сайті Lubeavto. Для цього потрібно зайти в розділ “відстежити” і ввести номер у порожній частині. На карті буде показано, де зараз знаходиться машина від виробника. Доставка ТЗ проходить через Америку в Литву. Після цього з території Львова машину доставлять в необхідний місто. Представники компанії підженуть машину на вказане клієнтом місце і вручають документи на ТЗ. Вартість на сайті доступна для кожного покупця. В каталозі є автомобілі самих різних марок. Якщо у клієнтів виникнуть питання, можна проконсультуватися з менеджерами.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці bmw з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на bmw в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка bmw з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан bmw перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.