Автомобілі Audi з США

Доставлені авто

Купити Audi США

Автомобілі компанії Audi від виробника користуються великим попитом серед споживачів. Вони завоювали свою популярність завдяки витривалим, потужним двигунам, а також низькими цінами. Свою роль також зіграли зовнішня привабливість і висока естетика, що створюють максимум комфорту під час поїздки. Авто бренду Audi відрізняється від інших машин високою динамічністю, великим запасом ходу, жвавістю і швидким набором швидкості. Цей автомобіль – мрія кожного любителя. Купувати авто з США з доставкою краще через сайт. Після придбання клієнтові не потрібно буде морочитися з імпортом і розмитненням. Працівники компанії зроблять все самостійно і допоможуть вам розмитнити ТЗ для спокійного користування клієнтом з українським громадянством.

Як вибрати і купити Audi в США

Сайт пропонує клієнтам зручний каталог, де можна підібрати собі будь-який автомобіль марки Audi по своєму бюджету. Вибираючи транспорт на сайті, потрібно ознайомиться з наступними вимогами:

 • дизайн машини;
 • пропонований тип кузова;
 • споживання палива (економність);
 • об’єм двигуна;
 • пробіг;
 • запас ходу;
 • тип коробки передач.

Ознайомившись з усіма характеристиками, підібравши необхідне авто, можна здійснювати покупку. Якщо у клієнта з українським громадянством залишилися якісь питання з приводу вибору, можна звернеться до менеджера. Досвідчений персонал допоможе вам підібрати необхідний за вартістю варіант. Оскільки в Америці багато власників міняють машини через 2-3 роки експлуатації, багато хто з них надходять у продаж з невеликими ушкодженнями кузова. Це ніяк не впливає на стан, так як в основному ці ушкодження незначні. Тому на сайті ви можете купити марку Audi з невеликими дефектами коробки передач. Це зовсім не вплине на експлуатацію на території України.

Як замовити Audi з США в Україну?

Придбати БО автомобіль з малим пробігом можна на сайті Lubeavto. Після того, як ви зробили покупку, фірма повністю бере на себе перегін машини з США через кордон. Перевезення здійснюється за допомогою великої логістичної фірми, яка відповідає за збереження автомобіля під час транспортування. Імпорт здійснюється з Америки в Литву. Після цього Audi переганяється до Львова, де її забирає представник компанії. Автомобіль з великим об’ємом двигуна і ключі від нього будуть передані особисто вам в зазначеному заздалегідь місці.

Чому варто купувати у Lubeavto

Фірма Lubeavto є одним з найвідоміших постачальників транспорту з американських аукціонів на територію України. Фірма займає лідируючі місця серед своїх конкурентів. На сайті Lubeavto можна придбати хорошу машину з невеликими дефектами, при цьому заощадивши на вартості не тільки під час покупки, але і під час перевезення.
Спеціалізований персонал завжди готовий допомогти з вибором БО авто і оформленням документів. Якщо під час покупки клієнт стикається з проблемою вибору, завжди можна зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті і проконсультуватися з менеджерами. Вони допоможуть підібрати авто бренду Audi від виробника за заданими клієнтом вимогам. Переваги покупки через Lubeavto з європейської ліцензією:

 • невисокі ціни на бюджетні автомобілі;
 • після покупки фірма повністю бере на себе послуги з перевезення;
 • компанія бере на себе повну відповідальність за ТЗ під час перевезення;
 • машину можна відстежити через сервіс, представлений на сайті;
 • після перегону машину привезуть на вказане місце, а ключі віддадуть прямо в руки, як і всі оформлені документи на авто.

Після перевезення фірма допомагає з розмитненням та іншими вимогами, які з’являються після перевезення. Через компанію з ліцензією ви також можете замовити певні деталі для своєї машини з доставкою з аукціонів в Америці.

Питання та відповіді

❓ Скільки можна заощадити на покупці audi з США?
У середньому 30% - 40% від ринкової ціни на audi в Україні.
❓ Скільки часу займе доставка audi з-за кордону?
Близько 60 днів, якщо (марка авто) доставляється морським транспортом з США.
👉 Як перевірити історію і стан audi перед покупкою?
Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки в базі Carfax.